885747056b1a885f200f.jpg

Podatki i prawo dla lekarzy - TaxMedicus

03 lutego 2016
Konferencja dla lekarzy z województwa świętokrzyskiego

biurex - konferencja taxmedicus Konferencja TAX Medicus – podatki i prawo dla lekarzy odbędzie się  6 lutego 2016 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Organizator - Biuro Rachunkowe Biurex Sp. z o.o. – zapraszam  zaprasza na lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską oraz do Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej z województwa świętokrzyskiego, by przedstawić im zmiany jakie zachodzą w przepisach podatkowych i prawnych w działalności podmiotów leczniczych.

Rozliczenie samochodu osobowego w kosztach działalności gospodarczej lekarza, odpowiedzialność za błędy lekarskie, kwestie związane z elektroniczną dokumentacją medyczną czy kontrolą podatkową w gabinecie lekarza – to tylko niektóre z tematów, które prelegenci przybliżą uczestnikom.

Wśród prelegentów tegorocznej konferencji znajdą się: doradca podatkowy Michał Cielibała, radca prawny Kamila Kocańda, prawnik – praktyk skarbowości Tomasz Gzela.

Uczestnicy zyskają odpowiedź na pytania dotyczące problemów podatkowych i prawnych, z którymi spotykają się w codziennej praktyce. Stworzymy miejsce do wymiany poglądów i doświadczeń w gronie ekspertów.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa  jest rejestracja na stronie www.konferencja.biurex.pl, zgłoszenia przyjmowane będą do 3 lutego 2016 r.

Zapraszamy!

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy