1035115c79451a2cf7d.jpg
Konferencja "Zieleń potrzebna od zaraz" miała miejsce w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Plany na zielone Kielce – Green City Expo 2019

28 lutego 2019
Ostatniego dnia targów zieleni i małej architektury miejskiej miała miejsce ważna konferencja dotycząca zieleni w urbanistyce.

Po raz kolejny konferencja „Zieleń potrzebna od zaraz” zebrała w Centrum Kongresowym Targów Kielce zainteresowanych poprawą jakości życia za pomocą inwestycji miasta w zieleń. Konferencja rozpoczęła się o godz. 9.30, a zakończyła przed 15.00. W ciągu tych kilku godzin, uczestnicy spotkania dowiedzieli się, między innymi o hortiterapii i w jaki sposób znalazła ona swoje zastosowanie w kieleckim Ogrodzie Botanicznym. Dyskutowano o problemie sędziwych drzew, które bardzo częstą są siedliskiem gatunków chronionych, przez co nie można o nie należycie zadbać. Nie zabrakło o sukcesie wrocławskich inwestycji w zieleń i jaki jest przepis na udaną współpracę pomiędzy inwestorem, projektantem a wykonawcą. Goście spotkania opowiedzieli o dobroczynności płynącej z zieleni w urbanistyce oraz hodowli pszczół i motyli. Konferencję zakończyło wystąpienie dotyczące traw ozdobnych.

Wstęp na konferencję „Zieleń potrzebna od zaraz” był wolny. Organizatorem spotkania był Urząd Miasta Kielce we współpracy z Targami Kielce. 

Wydarzenie Green City Expo trwało równolegle z targami EKOTECH oraz ENEX/ ENEX Nowa Energia.

(PŚ)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy