fishing-boat-5541327-1280.jpg
Odwiedź stoisko Poland Fishing na Festiwalu Wędkarskim!

Planujesz dłuższą wyprawę na ryby na nowe łowisko? Na stoisku Poland Fishing na Festiwalu Wędkarskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

20 września 2023
Kilkudniowy wyjazd na ryby nad nieznany akwen może być znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonałym sprawdzianem umiejętności. Na „obcym” łowisku nie tylko nie będziesz obeznany ze zwyczajami żerujących tam ryb, ale także prawdopodobnie poddasz próbie swoją wytrzymałość. Odwiedź stoisko Poland Fishing Na Festiwalu Wędkarskim i spraw, aby wycieczka była maksymalnie satysfakcjonująca.

Przygotuj się do wyprawy z Poland Fishing

  1. Sprawdź panujące na akwenie warunki

Przed wyjazdem zapoznaj się z informacjami na temat dominującego gatunku ryby oraz warunków fizycznych łowiska (głębokość, wielkość, otaczający teren). Warto mieć ze sobą podpórkę, stojak wędkarski oraz fotel. Jeżeli nie jesteś pewien co do ukształtowania terenu, podczas takiej wyprawy sprawdzi się np. Inception Seatbox – siedlisko wędkarskie w komplecie z szafką dolną o głębokości 100 mm i boczną szufladą. Posiada ono uchwyty pokryte powłoką soft touch, co ułatwia ich obsługę przy zimnej i mokrej pogodzie oraz cztery teleskopowe nogi, dzięki czemu jest bardziej odpowiednie do łowienia na nierównym terenie i do łowienia w wodzie. Warto także znaleźć dogodne miejsce np. na postawienie namiotu.

  1. Dobierz odpowiednie ubrania

Nieprzemakalna oraz izolująca przed chłodem – taką odzież wędkarską znajdziesz na stoisku Poland Fishing na Festiwalu Wędkarskim. Obowiązkowo spakuj spodnie, najlepiej długie, chroniące nogi przed otarciami i ukąszeniami owadów. Jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań w tym zakresie są modele z regulowanymi i odpinanymi szelkami. Równie ważną częścią ubrania wędkarskiego jest także kurtka, która powinna mieć przede wszystkim liczne kieszenie np. do schowania spławików i innych akcesoriów. Nie zapominaj o porządnych butach, które powinny być nie tylko wygodne, ale i całkowicie wodoodporne. Takie pomoże wybrać eksperta ze stoiska Poland Fishing. Warto także zabrać ze sobą koc, karimatę, śpiwór i duży parasol – jeśli nie przygotujesz się na deszcz i chłód, prędzej wrócisz z wyprawy na ryby z infekcją, zamiast dorodnym szczupakiem.

  1. Wędki i akcesoria, czyli lista niezbędnego sprzętu

Listę potrzebnych rzeczy najlepiej sporządzić kilka dni przed wyjazdem. Wpisz do niej wszystko, czego mógłbyś potrzebować podczas wędkowania z dala od cywilizacji: prowiant, sprzęt, akcesoria survivalowe. Warto zapakować jedzenie nieulegające zepsuciu lub skorzystać z lodówki turystycznej, którą również znajdziesz w Poland Fishing. Nie zapomnij zapakować dodatkowy sprzęt, czyli kołowrotki, haczyki, spławiki, sygnalizatory, etc. Koniecznie w plecaku wędkarza musi się znaleźć apteczka z lekami przeciwbólowymi, środkami dezynfekującymi, materiałami opatrunkowymi i preparatami na owady. Jeśli nie chcesz wracać z mandatem, nie zapomnij karty wędkarskiej!

Poland Fishing – jednym z wystawców na festiwalu w Targach Kielce

Sklep jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu profesjonalnego i amatorskiego sprzętu wędkarskiego najwyższej jakości. Jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Colmic i Top Mix. W jego ofercie znajdują się produkty marek Herakles, Matrix, MS Range, Milo, Kamasan oraz Guru, Daiwa, Hayabusa i Nufish. Na stoisku Polandfishing.pl będą prezentowane produkty przeznaczone m.in. do łowienia spławikowego, do feedera zarówno w stylu klasycznym, jak i metody. Dla spinningistów również znajdzie się coś ciekawego. Kieleckie targi będą także niezwykłą okazją do spotkania drużyny Colmic Polska, zamienienia kilku słów z zawodowcami.

Festiwal Wędkarski odbędzie się w Targach Kielce w dniach 14-15 października 2023 roku!

/YY/

PolandFishing.jpg [11.21 KB]

Polecane aktualności
15 października 2023
Masa wędkarzy, prelekcje i prezentacje, nowinki technologiczne oraz sprzęt od rzemieślników to pierwsza edycja Festiwalu Wędkarskiego!
15 października 2023
Mariusz Makowski – dyrektor Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu został prelegentem na festiwalu w Targach Kielce. W swoim wystąpieniu 15 października poruszył temat wychowania najmłodszych pasjonatów.
14 października 2023
Nowoczesny sprzęt wędkarski, akcesoria od rzemieślników, spotkania z ekspertami, zabawy dla najmłodszych i setki uśmiechów – to pierwszy dzień Festiwalu Wędkarskiego w Targach Kielce.
13 października 2023
Wyjątkowy sposób na zanętę – niewielki koszyk przypominający muszlę zaprezentuje firma Mistyshell podczas festiwalu w Targach Kielce. Zapoznać się z naturalnym wabikiem można będzie na stoisku wystawcy 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarstwo wczoraj i dziś oraz techniczne aspekty rozwoju tego sportu na przestrzeni ostatnich 50 lat – to temat wystąpienia Jacka Kolendowicza – dziennikarza, redaktora naczelnego największego czasopisma w branży. Porozmawiać z ekspertem będzie mógł każdy, kto odwiedzi Targi Kielce 14 i 15 października.
12 października 2023
Wędkarz, autor książek, przewodniczący Rady Naukowej PZW oraz adiunkt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim został jednym z prelegentów na Festiwalu Wędkarskim. Wystąpień Bogdana Wziątka można będzie posłuchać w Targach Kielce 14 i 15 października!
11 października 2023
Organizuj zawody wędkarskie, zobacz, jak idzie innym, przeglądaj dziesiątki okazów złowionych ryb na bieżąco i zdobywaj nagrody online dzięki Fiske. Więcej o aplikacji można będzie dowiedzieć się na Festiwalu Wędkarskim już 14 i 15 października.
10 października 2023
Łodzie RIB, pontony, akcesoria oraz specjalistyczną odzież będą mogli zobaczyć goście Festiwalu Wędkarskiego. Impreza odbędzie się 14 i 15 października w Targach Kielce.