22146515d0358b3844a6.png
VIII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej odbędą się od 14 do 16 czerwca w Kielcach.

Pilato podczas NECROEXPO 2019 – ważne współprace

13 czerwca 2019
Krakowska firma Karwan odbierze nowy samochód Pilato, a Garcarek podpisze z włoską marką list intencyjny. To wszystko wydarzy się dziś, pierwszego dnia najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej targów pogrzebowych i cmentarnych NECROEXPO.

Uroczyste odebranie samochodu Pilato przez firmę Karwan odbędzie się dziś o godzinie 12.00 na stoisku E-49. Współpraca Karwan-Pilato trwa od momentu gdy tylko włoska marka pojawiła się na polskim rynku. Krakowska firma posiada w swojej flocie już 6 pojazdów Pilato, są wśród nich mercedesy i jaguary. Model, który zostanie uroczyście przekazany podczas kieleckich targów pogrzebowych należy do flagowych pojazdów Pilato, będzie nim pięcioosobowy Mercedes Benz E 220 Poralis.

Podpisanie Listu Intencyjnego pomiędzy Pilato a firmą Garcarek odbędzie się natomiast o godzinie 16.00, również na stoisku Pilatow hali E. Taka deklaracja to kolejny, formalny krok do podpisania umowy między tymi przedsiębiorcami. A ta będzie dotyczyła serwisowania pojazdów Pilato: mercedesowskich i jaguarowskich - na gwarancji i po gwarancji. Jeśli problem będzie większy, do dyspozycji przedsiębiorca dostanie karawan zastępczy.

– Widzimy we współpracy z Pilato dużą szansę na jeszcze większe przybliżenie się do branży pogrzebowej, chcemy zaoferować posiadaczom samochodów Pilato naszą jakość serwisu – zgodnie przyznają Jan i Andrzej Garcarek, właściciele firmy Garcarek.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko Pilato i do udziału w tych wydarzeniach.

Targi NECROEXPO organizowane w formule B2B potrwają do niedzieli.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy