fashion-for-kids-2018-pokazy-mody-dzieciecej-71.jpg

Pierwszy dzień Fashion for Kids z widowiskowymi pokazami mody!

27 czerwca 2018
Boboli, Geox, MINIMI, Shellbag, Minoti i Navo Orbico, to ich kolekcje młodzi modele zaprezentowali w Targach Kielce podczas premierowych targów Kontraktacyjnych Tekstyliów i Odzieży Dziecięcej.

Inspirujące stylizacje, najnowsze trendy zaprezentowane w stylowy sposób, mali modele i modelki przemierzający wybieg Fashion for Kids, uznane marki branży dziecięcej i widzowie przyglądający się uroczemu widowisku. Tak wyglądał pierwszy, z dwóch pokazów mody, podczas premierowej wystawy w Targach Kielce.

Pierwsze wejście na wybieg należało do firmy MINIMI, która przedstawiła kolekcję na jesień/zimę 2018. Było różnorodnie i dziewczęco. Fantazyjne projekty od hiszpańskiej marki Boboli, wzbudziły radość – w kieleckim ośrodku targowym dało się poczuć słońce cudownej Katalonii. Mali modele zaprezentowali także dodatki od firmy SHELLBAG, której właścicielem jest TopQ Gdańsk. Navo Orbico Toys pokazała kolekcję włoskich tekstyliów Coriex: plecaki, torby, kosmetyczki, portfele i parasolki z ulubionymi bohaterami.

Podczas pokazów dziarsko kroczące po wybiegu dzieci, prezentowały na nóżkach buty włoskiej firmy GEOX, słynącej z projektowania oraz produkcji obuwia dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Włoska firma znana jest z wprowadzenia rewolucyjnej technologii umożliwiającej obuwiu „oddychanie”, rozpoznawanej poprzez koncept perforowanej podeszwy.

Oprócz prezentacji konfekcji dziecięcej, były także pokazy tańca z elementami akrobatyki, wokalne popisy i występ młodej skrzypaczki. Za oprawę artystyczną show odpowiedzialny jest Tomasz Rowiński, uznany kielecki tancerz i choreograf.

Fashion for Kids premierowe wydarzenie dla branży tekstyliów dziecięcych potrwa do jutra. Nowa wystawa skierowana jest do specjalistów z branży dziecięcej.

Jeśli prowadzisz sklep z odzieżą dziecięcą, planujesz zaznajomić się z branżą lub po prostu interesują Cię nowinki modowe, koniecznie zajrzyj jutro do kieleckich targów na kolejny pokaz, który rozpocznie się o godzinie 12.00.

(PŚ)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy