64111985b8ea32dbd87d.jpg

PGZ i Targi Kielce - list intencyjny o współpracy na kolejne 3 lata podpisany

04 września 2018
W ceremonii podczas targów MSPO uczestniczył Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak

Podczas trwającego 26. MSPO ma miejsce wiele ważnych spotkań. Jednym z nich było podpisanie listu intencyjnego o przedłużenie współpracy pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową a Targami Kielce. W spotkaniu udział wzięli Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Sebastian Chwałek, Prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Jakub Skiba i Prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń. 

W trakcie ceremonii Minister Mariusz Błaszczak pozytywnie wypowiadał się na temat trwających targów. "Jestem pod wrażeniem organizacji tego przedsięwzięcia. Jest to trzecia co do wielkości wystawa tego typu, po Paryżu i Londynie. (...) Są to międzynarodowe targi, które umożliwiają współpracę w branży. To bardzo dobre forum. Cieszę się, zę PGZ kontynuje tą współpracę". Podpisujący z ramienia Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Prezes Zarządu spółki -  Jakub Skiba, tak mówił o fakcie podpisania porozumienia:" To bardzo ważna umowa o partnerstwie strategicznym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani. (...) To partnerstwo bardzo nam pomaga. PGZ będzie się rozwijać, a tutaj czujemy się jak w domu. Uznanie dla pana prezesa Andrzeja Mochonia, która jest twórcą tego wydarzenia. Wyrażam wielką satysfakcję". Prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń tak podsumował spotkanie "(...)Dziękujemy za obecność. (...) To jest umowa, która służy polskiej racji stanu. Złożyłem podpis z dużą satysfakcją".

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego potrwa do 9 września. Dwa ostatanie dni otwarte zostały dla publiczności nie związanej z branżą. Zachęcamy do odwiedenia targów. 

(MB) 

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy