099A9879.jpg
Patryk Mikiciuk podczas spotkania w Targach Kielce. Rozmowę prowadził Kuba Beltrani.

Patryk Mikiciuk, popularny dziennikarz motoryzacyjny, oczarowany autami na targach DUB IT!

26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.

Gdy tylko Patryk Mikiciuk pojawił się na scenie w hali E Targów Kielce, natychmiast wokół zgromadziło się liczne grono widzów. Z właściwą sobie pasją i potężnym zasobem wiedzy, opowiadał o perełkach motoryzacyjnych, nowościach. Dzielił się doświadczeniami z zakupu bentleya, jednego z 17 wyprodukowanych na świecie. Opowiadał o swoim polskim porsche, motoryzacji klasycznej i współczesnej, oraz o swojej miłości do samochodów.

 

– Na przestrzeni lat zmieniły się oczekiwania wobec samochodów. Kiedyś dysponowało się polonezem, który był mocno eksploatowany, jego zaletą było to, że łatwo można go było naprawić, a wadą, że trzeba było naprawiać często. Dzisiaj wymagamy od auta, by przyjechać nim 150, a nawet 200 tysięcy kilometrów bez najmniejszej usterki – mówił Patryk Mikiciuk. 

 

Przyznał, że z dużym zainteresowaniem zwiedzał targową wystawę. - Jestem oczarowany samochodami, które oglądałem na DUB IT!, ich indywidualnymi modyfikacjami – zaznaczył.


Przy okazji wizyty w Targach Kielce podczas festiwalu DUB IT! spotkał się ze swoimi licznymi fanami. Przypomnijmy, że Patryk Mikiciuk prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na portalu You Tube sygnowany jego nazwiskiem. Odpowiadał na wszystkie, nawet na najbardziej zaskakujące, pytania.

 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   
26 czerwca 2022
W Targach Kielce od rana tłumnie gromadzą się fani motoryzacyjnych popisów. Widowiskowe drifty zapierają dech. Do godziny 18 można tu podziwiać  kreatywnie przerobione samochody i rozmawiać z ich właścicielami, a także oglądać piękne kieleckie klasyki. Jest także wiele dodatkowych atrakcji.
25 czerwca 2022
Zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Tuningu DUB IT! w Targach Kielce. Ponad 200 aut zlotowych, prawie 100 uczestniów turnieju drift, kilkadziesiąt aut klasycznych i strefa detailingu z autami wartymi po kilka milionów złotych każdy. Festiwal wrócił po przerwie i od razu zrobił ogólnopolskie wrażenie.
15 czerwca 2022
Wystawa Klasyków, będąca częścią festiwalu DUB IT! ugości wyjątkową motoryzacyjną perełkę - w pełni odrestaurowanego Peugeota 201 z 1931 roku.
15 czerwca 2022
Magazyn CLASSICAUTO wesprze medialnie klasyczną część festiwalu DUB IT! w Targach Kielce.
15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!
14 czerwca 2022
Tuning samochodowy to nie tylko uczta dla oczu, ale także dla uszu. Przy okazji Dub It Tuning Festiwal odbędą się Zawody Car Audio dla Amatorów i Profesjonalistów. Organizatorem zawodów jest Auto Pasja.