099A9879.jpg
Patryk Mikiciuk podczas spotkania w Targach Kielce. Rozmowę prowadził Kuba Beltrani.

Patryk Mikiciuk, popularny dziennikarz motoryzacyjny, oczarowany autami na targach DUB IT!

26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.

Gdy tylko Patryk Mikiciuk pojawił się na scenie w hali E Targów Kielce, natychmiast wokół zgromadziło się liczne grono widzów. Z właściwą sobie pasją i potężnym zasobem wiedzy, opowiadał o perełkach motoryzacyjnych, nowościach. Dzielił się doświadczeniami z zakupu bentleya, jednego z 17 wyprodukowanych na świecie. Opowiadał o swoim polskim porsche, motoryzacji klasycznej i współczesnej, oraz o swojej miłości do samochodów.

 

– Na przestrzeni lat zmieniły się oczekiwania wobec samochodów. Kiedyś dysponowało się polonezem, który był mocno eksploatowany, jego zaletą było to, że łatwo można go było naprawić, a wadą, że trzeba było naprawiać często. Dzisiaj wymagamy od auta, by przyjechać nim 150, a nawet 200 tysięcy kilometrów bez najmniejszej usterki – mówił Patryk Mikiciuk. 

 

Przyznał, że z dużym zainteresowaniem zwiedzał targową wystawę. - Jestem oczarowany samochodami, które oglądałem na DUB IT!, ich indywidualnymi modyfikacjami – zaznaczył.


Przy okazji wizyty w Targach Kielce podczas festiwalu DUB IT! spotkał się ze swoimi licznymi fanami. Przypomnijmy, że Patryk Mikiciuk prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na portalu You Tube sygnowany jego nazwiskiem. Odpowiadał na wszystkie, nawet na najbardziej zaskakujące, pytania.

 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!
24 czerwca 2023
Przez cały weekend nad Targami Kielce unosić się będą swąd palonej gumy i kłęby dymu, a muzyka klubowa przeplatać się będzie z rykiem silników i piskiem opon. Piękne auta, towarzyszące im hostessy i wiele innych atrakcji od dziś do niedzieli czeka na fanów motoryzacji w każdym wieku, którzy odwiedzą Mubi Dub It Tuning Festival.
23 czerwca 2023
Auta o mocy ponad 800 koni mechanicznych, najlepsze projekty tuningowe, giełda klasyków, strefa autodetailingu i wiele innych atrakcji czeka na Was w weekend 24 i 25 czerwca w Targach Kielce. Sprawdźcie, jak poruszać się po terench targowych i wpadajcie od 10.00 do 17.00.
23 czerwca 2023
Firma, o ugruntowanej pozycji na światowych rynkach, projektuje i produkuje najwyższej jakości części samochodowe, cieszące się wyjątkową trwałością. Pełną gamę produktów i ofertę pokaże w najbliższy weekend 24-25 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival.