92308825c4ee72fe4b99.JPG

Oferta pras kontenerowych od Stalco-Industries na targach Ekotech

28 stycznia 2019
W 1996 roku z przekształconych Zakładów Konstrukcji Stalowych powstała firma „Stalco-Industries”. Od ponad 20 lat należy do grupy kapitałowej Werner und Weber, lidera w tej branży na rynku Europy Zachodniej. Z ofertą przedsiębiorstwa będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH.

Od początku swojej działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości hydraulicznych pras kontenerowych (praso-kontenerów i pras stacjonarnych) stosowanych do ekologicznego i ekonomicznego gospodarowania odpadami.

Stalco- Industries produkuje również różnego rodzaju kontenery tradycyjne, jak i specjalnego przeznaczenia, które znajdują zastosowanie w gospodarce odpadami i budownictwie.

Urządzenia, które będzie można zobaczyć w Targach Kielce miedzy 27 lutego a 1 marca są znane z niezawodności, jak również bezawaryjnego działania. Znajdują zastosowanie w każdej gałęzi gospodarki począwszy od recyklingu, poprzez przemysł spożywczy, kończąc na poligrafii. Ciekawostką jest fakt, że do dzisiaj na rynku wtórnym można spotkać urządzenia, które opuściły fabrykę Staco - Industries ponad 20 lat temu i nadal są niezawodne i spełniają swoją rolę.

Już ponad 11 tysięcy pras pracuje w krajach Unii Europejskiej, a także na Bliskim Wschodzie. Produkty spełniają bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i niezawodności.

(MBr)