977575656b0b27a5713e.jpg
4-8 kwietnia w budynku MińskExpo, podczas targów odlewniczych LITMETEXPO, pojawi się stoisko Targów Kielce

Odlewniczy sojusz polsko-białoruski

02 lutego 2016
Kieleckie Targi METAL we współpracy z LITMETEXPO w Mińsku

Promując nadchodzącą  21. edycję Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, która odbędzie się już 20-22 września 2016 roku, Targi Kielce nawiązały współpracę z organizatorem podobnych tematycznie targów na Białorusi.

LITMETEXPO, to międzynarodowe targi odlewnicze, które odbywają się w Mińsku, co dwa lata i gromadzą znaczną grupę ekspertów branżowych. W roku 2016 wydarzenie to zaplanowano na 5-8 kwietnia. Równocześnie z targami odlewniczymi odbywają się targi maszynowe - obrabiarkowe: MECHANICAL ENGINEERING, spawalnictwa i cięcia: WELDING AND CUTTING, targi ochrony powierzchni: CORROSION PROTECTION i COATINGS.

- Nasza współpraca z białoruskimi targami ma na celu utrwalanie pozycji Targów Kielce, jako organizatora najbardziej prestiżowych targów odlewniczych w Europie Środkowo-Wschodniej - komentuje Piotr Pawelec, menager kieleckich Targów METAL. - Udział Targów Kielce w LITMETEXPO zaznaczymy obecnością polskiego stoiska targowego. Daje to szansę krajowym firmom na udział w imprezie, jako zwiedzający - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Możemy również pomóc polskim firmom stać się wystawcą LITMETEXPO, pomagając w organizacji stoiska.

Jeśli chcesz wziąć udział w tych targach jako wystawca ze stoiskiem zapytaj o szczegóły!!!

kontakt:
Piotr Odziemek
odziemek.piotr@targikielce.pl
kom. (797) 339 397