84133815c6c04235a861.jpg
Fotelik AxissFix Air zostanie zaprezentowany na stoisku firmy Dorel w hali E-22 w Targach Kielce

Nowości od Maxi-Cosi podczas Kids' Time 2019

19 lutego 2019
Nie bez powodu targi Kids’ Time nazywane są „kreatorem rynkowych nowości”. To właśnie w Targach Kielce od 20 do 22 lutego będzie można zobaczyć ofertę blisko 570 wystawców z całego świata.

Podczas 10. edycji Kids’ Time będzie można zobaczyć wszystko, czego potrzebuje matka i dziecko. W Targach Kielce swoje premiery będzie miało wiele produktów, które potem trafią do sklepów. Firma Maxi-Cosi zaprezentuje fotelik z poduszkami powietrznymi, gondolę Jade czy wózek Lila.

 

Foteliki: AxissFix oraz Titan Pro w Targach Kielce
Podczas zderzenia czołowego siły oddziałujące na samochód są tak duże, że wypychają głowę i szyję dziecka do przodu. W AxissFix Air poduszki powietrzne aktywują się natychmiast, pompują się w ułamku sekundy i bezpiecznie chronią dziecko przed urazami. Zintegrowane poduszki powietrzne to wyjątkowe zabezpieczenie głowy i szyi dziecka. 

Titan Pro to pierwszy fotelik Maxi-Cosi w kategorii grupy 1/2/3, zapewniający bezpieczną podróż dzieciom już od 9 miesiąca życia aż do 12 lat. Fotelik jest montowany za pomocą Isofix i pasa Top Tether. Titan Pro został wyposażony w 5-punktową uprząż, regulowany zagłówek GrowSafe wymuszający jednoczesne wypięcie uprzęży fotelika, na rzecz zabezpieczania dziecka w podróży samochodowym pasem bezpieczeństwa. Oprócz tego fotelik w zestawie posiada także wkładkę dla najmłodszych i uchwyt na kubek. Tapicerka fotelika została wykonana z oddychającej tkaniny z włóknami bambusa. Bezpieczeństwo dziecka wspierają system ochrony bocznej AirProtect oraz nowoczesna technologia G-Cell.

 

Gondola Jade
Nowa gondola Jade łączy w sobie bezpieczeństwo fotelika samochodowego i komfort spania w łóżeczku. Pierwsza na rynku zgodna z najwyższym standardem bezpieczeństwa R129. Zapewnia dziecku najbardziej ergonomiczną pozycję podczas podróży – pozycję leżącą 180 stopni. Z łatwością, można ją przepiąć z bazy ISOFIX w samochodzie na dowolny kompatybilny wózek Maxi-Cosi. Gondola Jade jest wygodna do spania i przystosowana na długie podróże. Gondola Jade otrzymała nagrodę za innowacyjność na Targach Kind & Jugend w Kolonii we wrześniu 2018r.

 

Wózek Lila podczas Kids’ Time 2019
Wózek Lila został wyposażony w specjalną wkładkę ShapeOfYou, zaprojektowaną przy współpracy z pediatrami, która zapewnia najbezpieczniejszą i najwygodniejszą pozycję dla noworodka, dzięki temu można go stosować od narodzin, bez konieczności wpinania dodatkowej gondoli. Lila posiada amortyzację na cztery koła, daszek wyposażony w moskitierę, która również przyciemni wnętrze wózka podczas słonecznych dni oraz w wyjmowany, przestronny koszyk na zakupy. Bezobsługowe koła wózka zostały dodatkowo wzmocnione systemem EVA, który zabezpiecza je przed ścieraniem, gwarantuje lepszą przyczepność do podłoża oraz zapobiega ich stukaniu na nierównej powierzchni. Wózek Lila można przekształcić w wersję Duo dla komfortu podróży z dwójką dzieci z niewielką różnicą wieku.

(PŚ)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy