mspo-2024-mapka-dla-wystawcow-1200x1200-pl-nowe-nazwy.png

Nowe oznaczenie hal podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

10 lipca 2024
W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem do podniesienia jakości obsługi, informujemy o zmianach dotyczących nazw hal Targów Kielce już podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.

Zmiana nazw hal z liter na cyfry

Zmieniamy oznaczenia hal z liter alfabetu na cyfry, aby umożliwić nazewnictwo ciągów pieszych w halach za pomocą liter alfabetu, zgodnie ze standardami europejskimi. Goście odwiedzający ośrodki targowe na całym świecie doskonale znają numeryczny system identyfikacji hal, co ułatwia poruszanie się po terenie targowym i szybkie dotarcie do wybranych stoisk.

Nowe oznaczenia:

  • Hale od A do G będą oznaczone cyframi odpowiednio od 1 do 7.
  • Ciągi komunikacyjne w halach będą oznaczane literami alfabetu począwszy od A, wykorzystując kolejne litery w zależności od liczby ciągów w danej hali.
  • Stoiska w ciągach pieszych będą numerowane jak ulice miejskie – po jednej stronie parzyste, po przeciwnej nieparzyste.
  • Oznaczenia numerów stoisk będą naklejane na wykładzinie, podobnie jak mapy sytuacyjne i oznaczenia ciągów pieszych.

Okres przejściowy

Podczas najbliższego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego będą funkcjonowały dwa systemy identyfikacji hal i stoisk – stary oraz nowy. Dotychczasowe oznaczenia pozostaną na planach, mapach, w systemie internetowym oraz będą funkcjonowały obok nowych oznaczeń na naklejkach przy stoiskach.

(MBrz)