38995255d7f275ac6a26.jpg

Niezwykłe wyróżnienie dla Prezesa Targów Kielce

13 września 2019
Podopieczni Fundacji Dorastaj z Nami dziękują za pomoc i wsparcie

Fundacja Dorastaj z Nami przyjęła 26 nowych podopiecznych. To oznacza, że ich ojcowie: żołnierze, strażacy i policjanci zginęli i nigdy nie wrócili po służbie do domu albo zostali ciężko ranni.

12 września 2019 roku, w Belwederze, odbyła się uroczystość przyjęcia nowych podopiecznych do Fundacji Dorastaj z Nami. Stypendia z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy otrzymały dzieci, których rodzice zginęli, bądź zostali poszkodowani na służbie. - Dziękujemy, że poświęcenie naszych bliskich, ich praca dla bliźniego, dla Polski jest czymś istotnym. I za to bardzo serdecznie dziękujemy. Chciałbym osobiście podziękować, gdyż właśnie dzięki działalności Fundacji, moja rodzina: ja, moja siostra, nasza mama zyskaliśmy coś, co przez lata, dla nas niesamowicie istotne, poczucie, że nasz los, nie jest naszym ludziom obojętny, że są na tym świecie osoby, które chcą nam pomóc, które chcą pomóc nie tylko nam, młodym, rozwijającym się osobom, ale np. naszej mamie, której bardzo to pomogło, widząc, że komuś nasz los, ich dzieci, nie jest obojętny. Za to chciałem Państwu podziękować. Chciałbym każdemu z osobna podziękować, ale nie jest to możliwe, więc ja dziękuję tutaj teraz. Bardzo dziękuję.- powiedzieli podczas uroczystości Adam i Barbara Kabańscy, dzieci zmarłego na służbie żołnierza.

Podopieczni Fundacji, w podziękowaniu za wspieranie jej działań, przekazali dyplom „Przyjaciel Fundacji” Prezesowi Zarządu Targów Kielce S.A.

Fundacja Dorastaj z Nami powstała w 2010 roku, obejmuje pomocą dzieci osób, które zginęły lub doznały ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w trakcie pełnienia służby publicznej.

(MZD)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy