logo.jpg
Prawtech Wystawcą targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA.

Niezawodne rozwiązania systemowe i wysokiej jakości produkty oferowane przez firmę PRAWTECH

16 grudnia 2021
Od 25 lat zdobywają doświadczenie w produkcji najwyższej jakości rur i kształtek z polipropylenu PP-R, a ich systemowe rozwiązania cechuje wysoka jakość i niezawodność. Firma PRAWTECH przedstawi swoją ofertę podczas targów ENEX i ENEX Nowa Energia.

Firma PRAWTECH ma aktywny udział w rozwoju branży grzewczej w Polsce i na świecie. Oprócz szerokiej oferty produktów i rozwiązań systemowych, w PRAWTECH funkcjonuje również dział promujący wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) - PRAWTECH GEOTHERMAL  - oferujący sondy geotermalne, studnie, szafki i rozdzielacze wielosekcyjne.

W ofercie firmy PRAWTECH znajdują się następujące produkty: 

  • System zgrzewany PPR: System PP-R – Instalacje PP-R - niezawodny, odporny na działanie czynników zewnętrznych system instalacji wewnętrznych PPR w zakresie 16-110mm.
  • Sonda Terra FUTURA: zaprojektowana została  tak, by zoptymalizować proces aplikacji wymiennika do otworu montażowego i zwiększyć bezpieczeństwo pracy instalacji dolnego źródła ciepła. Zbudowana jest z tworzywowej głowicy geotermalnej stanowiącej monolityczną całość z przewodami wykonanymi z polietylenu uodpornionego na tzw. powolną propagację zarysowań (HDPE100 RC).  Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
  • Studnia Terra OPTI: typoszereg studni rozdzielaczowych z rotametrami TERRA R, co stanowi element składowy systemu PRAWTECH GEOTHERMAL: dolnych źródeł do pompy ciepła. Studnia OPTI składa się z rozdzielacza zabudowanego trwale w tworzywowej komorze osłonowej koloru czarnego. Komora zaprojektowana została tak, by zabezpieczyć rozdzielacz hydrauliczny przed naporem gruntu i wód gruntowych oraz zagwarantować dostęp do podstawowych czynności regulacyjnych i serwisowych.

Z działalnością firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce podczas targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA!
 

(MCh)
 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.