logo.jpg
Prawtech Wystawcą targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA.

Niezawodne rozwiązania systemowe i wysokiej jakości produkty oferowane przez firmę PRAWTECH

16 grudnia 2021
Od 25 lat zdobywają doświadczenie w produkcji najwyższej jakości rur i kształtek z polipropylenu PP-R, a ich systemowe rozwiązania cechuje wysoka jakość i niezawodność. Firma PRAWTECH przedstawi swoją ofertę podczas targów ENEX i ENEX Nowa Energia.

Firma PRAWTECH ma aktywny udział w rozwoju branży grzewczej w Polsce i na świecie. Oprócz szerokiej oferty produktów i rozwiązań systemowych, w PRAWTECH funkcjonuje również dział promujący wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) - PRAWTECH GEOTHERMAL  - oferujący sondy geotermalne, studnie, szafki i rozdzielacze wielosekcyjne.

W ofercie firmy PRAWTECH znajdują się następujące produkty: 

  • System zgrzewany PPR: System PP-R – Instalacje PP-R - niezawodny, odporny na działanie czynników zewnętrznych system instalacji wewnętrznych PPR w zakresie 16-110mm.
  • Sonda Terra FUTURA: zaprojektowana została  tak, by zoptymalizować proces aplikacji wymiennika do otworu montażowego i zwiększyć bezpieczeństwo pracy instalacji dolnego źródła ciepła. Zbudowana jest z tworzywowej głowicy geotermalnej stanowiącej monolityczną całość z przewodami wykonanymi z polietylenu uodpornionego na tzw. powolną propagację zarysowań (HDPE100 RC).  Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
  • Studnia Terra OPTI: typoszereg studni rozdzielaczowych z rotametrami TERRA R, co stanowi element składowy systemu PRAWTECH GEOTHERMAL: dolnych źródeł do pompy ciepła. Studnia OPTI składa się z rozdzielacza zabudowanego trwale w tworzywowej komorze osłonowej koloru czarnego. Komora zaprojektowana została tak, by zabezpieczyć rozdzielacz hydrauliczny przed naporem gruntu i wód gruntowych oraz zagwarantować dostęp do podstawowych czynności regulacyjnych i serwisowych.

Z działalnością firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce podczas targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA!
 

(MCh)
 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.