37335185cf662a9ac200.png
Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Bautex w hali E-87 podczas targów NECROEXPO 2019 w Targach Kielce.

NECROEXPO z jubileuszami – 20 lat rodzinnej tradycji Bautex

31 maja 2019
Firma Bautex specjalizuje się w wykonywaniu zabudów pogrzebowych. W tym roku podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Bateux będzie świętować 20 lat istnienia na rynku.

Firma powstała w 1999 roku. Zabudowy pogrzebowe Bautex wykonane są z najwyższej jakości surowców posiadających certyfikaty jakości. Bautex jest producentem pojazdów typu karawan na różnych markach, zabudowy powstają na samochodach typu furgon w wersjach 2, 3, 4, 5 lub 6 osobowych, oraz pojazdach osobowych. Bautex jest oficjalnym partnerem biznesowym Spółki Daimler AG (Mercedes-Benz), Spółki Volkswagen Group, PSA Groupe (Peugeot i Citroen), Toyota Motor Poland. Dzięki temu nowe samochody z zabudową funeralną Bautex  nie tracą gwarancji producenta na pojazd. Firma posiada Homologację na samochody typu karawan pogrzebowy.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej to od wielu lat najważniejsze wydarzenie funeralne nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Kielecka wystawa gromadzi pod jednym dachem krajowych liderów rynku, prezentuje ciekawe propozycje z zagranicy. Wszystkich z branży zapraszamy do udziału w NECROEXPO 2019 w Targach Kielce.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy