wp-20180407-15-11-16-pro.jpg

NECROEXPO po raz kolejny w Bolonii na TANEXPO

23 października 2019
Od 9 lat Targi Kielce organizują stoisko narodowe na największym wydarzeniu branżowym we Włoszech

Targi Kielce S.A. przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polska Izba Pogrzebowa oraz  Conference Service Srl organizatorem TANEXPO zapraszają firmy na wystawę w Bolonii.

Organizacja Polskiego Stoiska podczas TANEXPO 2020 ma na celu zaprezentowanie polskiej branży i umożliwienie nawiązania bliższej współpracy oraz wymiany doświadczeń z liczącymi się firmami z całego świata. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu zagranicznych przedstawicieli branży pogrzebowej, naszym krajem, a także faktem, iż Polskie firmy mogą konkurować z firmami zachodnimi oferując tańsze, równie dobrej jakości produkty mamy nadzieję na możliwość zdobywania przez Państwa nowych rynków zarówno w Europie jak i na całym świecie Targi TANEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Europie (23.000 m2). Jest to znakomita okazja do zaprezentowania polskiego dorobku, a także swojej własnej oferty – Targi stwarzają możliwość spotkania przedstawicieli wszystkich środowisk związanych z branżą pogrzebową. Poprzednia edycja targów TANEXPO 2018 gościła 250 wystawców oraz 18.700 zwiedzających z 57 krajów ściśle związanych z branżą pogrzebową.

Organizacja Polskiego Stoiska podczas TANEXPO 2020 ma na celu zaprezentowanie polskiej branży i umożliwienie nawiązania bliższej współpracy oraz wymiany doświadczeń z liczącymi się firmami z całego świata. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu zagranicznych przedstawicieli branży pogrzebowej, naszym krajem, a także faktem, iż Polskie firmy mogą konkurować z firmami zachodnimi oferując tańsze, równie dobrej jakości produkty mamy nadzieję na możliwość zdobywania przez Państwa nowych rynków zarówno w Europie jak i na całym świecie.

Wspólne Polskie Przedsięwzięcie zainicjowane zostało 9 lat temu przez Targi Kielce z myślą o pomocy przy organizacji prezentacji polskich firm branży pogrzebowej we Włoszech. Planowana organizacja Polskiego Stoiska Narodowego to już 6-ta z kolei edycja tego projektu. Wysoka pozycja Targów Kielce na europejskim rynku organizatorów targów, a także dotychczasowa i efektywna współpraca z zagranicznymi organizatorami targów Tanexpo pozwoliła na otrzymanie od nich preferencyjnych warunków udziału w targach. Oferta ta wsparta pomocą organizacyjną Targów Kielce w znacznym stopniu zaoszczędzi czas i pieniądze włożone w organizację wyjazdu do Włoch.

 

(MZ)   

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy