57619015cb4696dc1725.jpg
Ziemowit Sosiński, właściciel ACTAM Comunications poprowadzi dwa wykłady podczas VII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

NECROEXPO 2019 z interesującymi prelekcjami

15 kwietnia 2019
O skutecznym projektowaniu procesów sprzedażowych i komunikacji marki opowie Ziemowit Sosiński, właściciel ACTAM Comunications. Wykłady będą mieć miejsce podczas VII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO, które odbędą 14-16 czerwca w Targach Kielce.

Wykład z zakresu projektowania procesów sprzedażowych w firmie i standardów obsługi klienta z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi sprzedażowych odbędzie się 14 czerwca w godzinach 14:45-16:15.

Natomiast drugiego dnia targów NECROEXPO – 15 czerwca, w tych samych godzinach będzie mieć miejsce wykład z zakresu budowania marki przedsiębiorstwa i strategicznej komunikacji marketingowej.

Uczestnicy spotkań uzyskają wiedzę na temat budowania i wdrażania skutecznej strategii komunikacji marki. Dowiedzą się co należy zrobić aby być widocznym na rynku oraz projektowania procesów sprzedażowych w firmie. Poznają nowoczesne narzędzia marketingowe i skuteczne techniki prezentacji oferty. Uzyskają wiedzę na temat tego jak pozyskać uwagę rynku, budować wizerunek zaufanego partnerai jak wyglądają standardy obsługi klienta.

 

Wykłady podczas NECROEXPO 2019 z profesjonalistami

Ziemowit Sosiński jest właścicielem w  ACTAM Comunications. Przedsiębiorca i twórca firm z branży reklamowej. Trener biznesu, coach, wykładowca, wieloletni praktyk biznesu na wielu szczeblach. Korporacyjne doświadczenie w sprzedaży i budowaniu zespołów nabywał w międzynarodowej korporacji na wszystkich szczeblach - przedstawiciela handlowego, w handlu detalicznym i „key accounts”, a także na szczeblu Managera Sprzedaży. Ziemowit Sosiński jest współtwórcą, współwłaścicielem i managerem firm branży reklamowej, które stały się krajowymi liderami. Zespół, który zbudował w założonej przez siebie firmie stał się pierwszym Oficjalnym Mistrzem Polski w Reklamie Tranzytowej 2010. Ekspert w dziedzinie reklamy tranzytowej, pedagog, specjalista Public Relations i Marketingu (tworzy strategie marketingowe i PR, buduje marki). Twórca autorskich programów szkoleniowych z dziedziny marketingu, komunikacji, projektowania procesów sprzedażowych, zarządzania, budowania wizerunku w biznesie itp. Praktyk zarządzania zasobami ludzkimi we własnej działalności oraz na szczeblu managera w korporacji międzynarodowej. Projektuje i wdraża procesy rozwojowe inicjujące i dynamizujące rozwój działów sprzedaży i kadry kierowniczej. Buduje skuteczne zespoły sprzedażowe.

Zapraszamy do udziału w najważniejszych targach branży pogrzebowej w naszym kraju. Warto zapamiętać datę 14-16 czerwca 2019 w Targach Kielce.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy