oldschool60audi2.jpg
W kategorii Old School, czyli aut pochodzących sprzed lat 90., za najlepsze uznano dwa klasyczne Audi z lat 60. Bartosza Sobani z Radomia. (na zdjęciu niebieskie i czerwone) 

Najpiękniej zmodyfikowane cudeńka DUB IT nagrodzone. Oto laureaci

26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   

Stowarzyszenie VAG, współorganizator  targów DUB IT! w niedzielę rozstrzygnęło konkurs dla stuningowanych aut.  Autorzy zwycięskich modeli  otrzymali nagrody.

- W hali E stanęły wyjątkowe samochody, każdy został stuningowany w oryginalny sposób. Spośród wszystkich wybraliśmy te, których modyfikacja została przeprowadzona w klimacie zgodnym z modelem, z pomysłem, jednolitą koncepcją – wyjaśnia Jakub Skowron, wiceprezes Stowarzyszenia VAG Kielce.

Nagrody Best of Show zostały przyznane w kilku kategoriach. W New Wave, czyli wśród nowoczesnych aut wyprodukowanych 2000 roku zwyciężyło Audi A4 B8 autorstwa Waldemara Kowalczyka. W kategorii Old School, czyli pochodzących sprzed lat 90., za najlepsze uznano dwa klasyczne Audi z lat 60. Bartosza Sobani z Radomia.  

 

Air Ride, czyli najlepszym autem z zawieszeniem pneumatycznym został Lexus LS 600 HL Tomasza Smółkowskiego, zaś w kategorii Static, czyli najlepszym autem z zawieszeniem gwintowanym - BMW M3 E30 Krzysztofa Walkowicza.  Nagrodę za największą moc Dyno Queen otrzymał Audi S4, przygotowane przez BiMoto MTuning. To model z dwoma silnikami V6 turbo doładowanymi, napędem na cztery koła, w sumie dwoma tysiącami koni mechanicznych, jednym słowem – rakieta /na zdjęciu poniżej/.

290179399-433755762090407-8064228033560601641-n.jpg [520.42 KB]

 

Z kolei w kategorii Interior, za najlepiej odrestaurowane wnętrze, zwyciężył Przemysław Rusinek, który przygotował pierwszą  generację BMW M5, zaś w Best Wheels – Golf MK1 Adama Horwanko.

Ponadto organizatorzy wyróżnili po pięć aut w kategoriach Old School i New Wave.  Spośród  wyprodukowanych przed rokiem 90. doceniono BMW E38 Filipa Olejarza, Lexusa Dawida Mazana, Opla Kadeta Rafała Kurdy, BMW E23 Dawida Bujalskiego, Mercedesa W115 Mateusza Burczaka.

Z kolei w New Wave wyróżnienia przyznano dla Audi A7 Wojciecha Malinowskiego, Audi A8 Krzysztofa Pisarskiego, Lexusa IS350 Dawida Zdziebczoka, Audi S4 B8 Pawła Strzemińskiego i Nissana Skyline Stanisława Roczniaka.    

 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!