70927155c6d7d1679870.jpg

Muślinowe cuda od Kidy.pl

20 lutego 2019
Targi KIDS Time to mnóstwo stylowych, pięknych i funkcjonalnych przedmiotów dla każdego dziecka – od niemowlaka do szkolnego brzdąca. Firma Kidy.pl proponuje rozwiązania dla najmłodszych, a każda mama znajdzie tu coś dla siebie.

Wśród licznych produktów, które można znaleźć w sklepie Kidy.pl znajdują się muślinowe produkty ADEN+ANAIS. Firma od lat specjalizuje się w produkcji pieluszek, pieluszek do dobijania, śliniaków, śpiworków i kołderek. Otulacze ADEN+ANAIS charakteryzują się miękkością, delikatnością, ale także oryginalnym designem.

Wśród produktów, które promuje Kidy.pl są także butelki Mimijumi. To wyjątkowy artykuł do karmienia niemowląt, który pomoże mamie podczas karmienia piersią. Doskonale sprawdzi się podczas dokarmiania, a także odstawiania od piersi. Smoczek Mimijumi swoją fakturą oraz kolorystyką przypomina kobiecy sutek. Podczas jego tworzenia współpracowali lekarze, pielęgniarki oraz eksperci laktacyjni.

Agnieszka Wróblewska, zajmująca się sprzedażą i marketingiem w Kidy.pl zwraca także uwagę na bidon Drink in the box. – Oferują go najlepsze sklepy, wśród nich BabyByAnn, a sama Anna Lewandowska bardzo go sobie chwali- mówi przedstawiciel Kidy.pl. Bidon jest bezpieczny, funkcjonalny i trwały, w którym możemy przechowywać wodę z owocami lub innymi dodatkami. Jest podręczny, nie przecieka i mieści się w plecaku czy torbie.

(MBr)