BIOGEST-PowerDigest-biogas-plant-Enfield-UK.jpg
BIOGEST® Wystawcą targów Enex.

Międzynarodowy producent biometanu i biogazowni Wystawcą Targów Enex

11 lutego 2022
Firma BIOGEST® - to Wystawca tegorocznych targów ENEX, który oferuje kompleksowe rozwiązania biometanowe i biogazowe. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników zrealizowano już ponad 170 projektów biogazowni.

BIOGEST® to międzynarodowy producent biometanu i biogazu z siedzibą główną w Austrii. Filie firmy znajdują się również we Francji, Włoszech, Rumunii, Serbii, Czechach, Wielkiej Brytanii i USA. Dzięki zespołowi ponad 70 wysoko wykwalifikowanych pracowników zrealizowano już ponad 170 projektów biogazowni, wytwarzających energię elektryczną i biometan na całym świecie.

Wśród projektów oferowanych przez firmę BIOGEST® warto wyróżnić:

  • Wszechstronną komorę fermentacyjną PowerRing opracowaną jako modułowy system zbiornik w zbiorniku, aby sprostać wszelkim wyzwaniom nowoczesnej instalacji biometanu lub biogazu.
  • Biogazową mikroinstalację PowerCompact - komorę fermentacji beztlenowej zaprojektowaną specjalnie z myślą o potrzebach drobnych hodowców bydła mlecznego.
  • PowerDigest - opracowany dla surowców o niskiej zawartości suchej masy. Idealnie nadaje się do dużych hodowli bydła, a także do sektora rolno-przemysłowego.
  • PowerSPF - opracowany dla surowców o niskiej lub średniej zawartości suchej masy. Idealnie nadaje się do dużych hodowli bydła, a także do sektora rolno-przemysłowego.

BIOGEST® zwiększa wiarę w zieloną energię i udowadnia jak łatwo znaleźć opłacalne rozwiązania. Doświadczony zespół utrzymuje bliskie relacje z klientami, dbając o ich potrzeby i zapewniając im wsparcie posprzedażowe.

Z działalnością firmy BIOGEST® będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów ENEX.

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.