39891445d7b8a6d00fcc.png

Międzynarodowa promocja kieleckich targów rowerowych

13 września 2019
Przedstawiciele KIELCE BIKE-EXPO wzięli udział w targach EUROBIKE

Targi EUROBIKE odbyły się w dniach 4–7 września 2019 r. w Friedrichshafen. Podobnie jak podczas kieleckiej wystawy rowerowej, pierwsze trzy dni targów są zarezerwowane dla branżowych odwiedzających i prasy (4 - 6 września) zaś ostatni dzień (7 września) EUROBIKE przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów dwóch kółek.  Wydarzenie stanowi miejsce spotkania przedstawicieli światowej branży rowerowej, tj. producentów, dealerów i dostawców z całego świata. mediów, o także szansa na kontakt z międzynarodowymi mediami branżowymi. W ostatni dzień festiwalu dołączają wszyscy fani rowerów.

Podczas targów prezentowana jest szeroka oferta wszelkiego rodzaju jednośladów: rowery towarowe i czterokołowe małe pojazdy do ruchu miejskiego, e-rowery i e-skutery to tylko nieliczne z modeli dostępne na targach. To 1400 wystawców prezentujących produkty na nadchodzący sezon. Goście targów mogą zapoznać się z ofertą  m.in. firm Pexco GmbH, Yamaha, Mahle GmbH i Amprio GmbH, Zwift, Bkool, Casco czy Sena.

Dzięki udziałowi w projekcie "UWE - Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego Północ - Południe" przedstawiciele targów KIELCE BIKE-EXPO mieli możliwość wzięcia udziału w EUROBIKE i zaprezentowania gościom wystawy potencjału kieleckich targów. To nie tylko możliwość podtrzymania dotychczasowych, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Targi KIELCE BIKE-EXPO odbędą się już od 19 do 21 września. Szczegóły na www.bike-expo.targikielce.pl

(MB)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy