192335253bc535cbe3c8.jpg
Trasa Maratonu KIELCE BIKE-EXPO dostarczy uczestnikom z pewnością wiele sportowych emocji

Maraton KIELCE BIKE-EXPO

08 lipca 2014
Targi Kielce 27 września zapraszają na niezwykłe rowerowe emocje

„Trasy w Kielcach, o czym wiedzą dobrze polscy kolarze górscy, zawsze są trudne. Wygrać w tym mieście w zawodach XC lub maratonach MTB to radość i satysfakcja.”
Marek Galiński

Impreza będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na to, że będzie to jedyna tego typu cykliczna impreza okołotargowa w Europie, ale również, dlatego, że na uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.

Trasa Maratonu KIELCE BIKE-EXPOpoprowadzona m.in. pasmami Posłowickim i Zgórskim zaoferuje zawodnikom emocje towarzyszące możliwości skonfrontowania się z trasą górskiego maratonu. Miasteczko sportowe, zlokalizowane bezpośrednio na terenie targów umożliwi zawodnikom spokojny start i odnalezienie odpowiedniego miejsca w peletonie przed dotarciem do odcinków wymagających większych umiejętności technicznych. Interwałowa trasa, trudne podjazdy i strome zjazdy zapewnią satysfakcję wszystkim sympatykom rywalizacji w terenie górzystym.

Organizatorami MARATONU KIELCE BIKE-EXPO są ŚSKG MTB CROSS, Polskie Stowarzyszenie Rowerowe i Targi Kielce. Zgłoszenie zawodnika możliwe jest poprzez system MTB CROSS http://www.mtbcrossmaraton.pl/user/register.

Targi KIELCE BIKE-EXPO, które odbędą się od 25 do 27 września 2014 roku, to w pełni profesjonalna impreza poświęcona branży rowerowej, gdzie na zakończenie sezonu prezentowane są nowe oferty sprzętu i akcesoriów. Wystawa jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z najważniejszych w Europie.

ZAPRASZAMY DO KIELC!