Bez-tytulu.jpg
SOLACADEMY w Targach Kielce!

Magazynuj energię - magazynuj wiedzę!

21 lutego 2022
Oprócz prezentacji najnowszych rozwiązań i premier produktowych, targi Enex umożliwiają zdobycie wartościowej, branżowej wiedzy. W Targach Kielce będzie można uzyskać dużo cennych informacji m.in. na temat magazynów energii podczas szkolenia z SOLACADEMY.

SOLACADEMY odwiedzi targi ENEX w Kielcach!
Przed branżą PV stoją duże wyzwania. Zmiana systemu rozliczania prosumentów, czwarta edycja programu Mój Prąd, trendy w energetyce. Te wszystkie czynniki sprawiają, że nadchodzi czas magazynów energii. Nie czekaj na ruch Twojej konkurencji. Wykonaj pierwszy krok i weź udział w spotkaniu w Kielcach na targach ENEX 2022.


Prezentacja poprowadzona przez Krzysztofa Bukałę, doświadczonego eksperta ds. magazynowania energii i Product Managera w firmie Soltec przybliży Ci technologie i korzyści wynikające z inwestycji w moduły akumulatorowe. Na spotkaniu dowiesz się:
• Jak być częścią energetycznej rewolucji?
• Jakie korzyści niesie magazynowanie energii z fotowoltaiki?
• W jaki sposób zwiększać bezpieczeństwo energetyczne?
• Dlaczego warto postawić pierwszy krok z Soltec?


Terminy spotkań:
• 23.02.2022r. godz. 12:30 - 13:00,
• 24.02.2022r. godz. 10:00 - 10:30
Czas trwania: 30 minut


Osoba prowadząca spotkanie: Krzysztof Bukała - Product Manager, Systemy Magazynowania Energii


Więcej informacji na stronie www.soltec.pl


Zapraszamy na szkolenie z SOLACADEMY do Targów Kielce już od 23 do 24 lutego br. podczas targów ENEX.

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.