4033035d18af83c166a.jpg

Luksusowe przejażdżki z ONYXCAR to jedna z atrakcji podczas DUB IT Inter Cars Tuning Festivalu

29 czerwca 2019
ONYXCAR znany także jako Autoprezent nie pierwszy raz jest wystawcą podczas kieleckiego święta motoryzacji. Goście odwiedzający Targi Kielce w ten weekend mogą skorzystać z przejażdżki po mieście luksusowymi autami!

OnyxCar to prężna i nieustanie rozwijająca się firma na polskim rynku należąca do GRUPY ETNA, której siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach. Do Grupy Etna należy również 9 innych firm, działających na płaszczyźnie show-biznesu, reklamy, rozrywki i kompleksowej organizacji imprez.

Na DUB IT Inter Cars Tuning Festival przyjechało aż 9 samochodów z oferty ONYXCAR, a w tym także KTM X-BOW!

Chętnych nie brakuje! Z tej wyjątkowej okazji korzystają automaniacy, ale także najmłodsi goście Targów Kielce. To wspaniała przygoda, między innymi dlatego, że w zwykłej ofercie można zakupić taki przejazd tylko po specjalnym torze wyścigowym.

29 i 30 czerwca można wyjechać na ulice Kielc i poczuć moc silników, które pod maskami kryją nawet do 700 kM.

(JL)

 

Polecane aktualności
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.
29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy