60804455ce53f246c219.jpg
Firma Ładziński zaprasza na IFRE-EXPO

Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na IFRE-EXPO

22 maja 2019
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów zaprezentuje podczas III Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu IVECO DAILY.

Zabudową pojazdów pożarniczych firma zajmuje się od ponad dziesięciu lat. Produkcja jest eksportowana do wielu krajów europejskich. Na tegorocznej edycji Targów IFRE-EXPO zaprezentowany zostanie lekki samochód ratowniczo-gaśniczy zbudowany na podwoziu IVECO DAILY 70C18. Jego główne zalety to duża ładowność (prawie 2000 kg), kubatura, wysoka jakość wykonania i estetyka oraz trwałość dzięki skręcanym profilom i wklejanym blachom anodowanym.

W pojeździe zwiększono dopuszczalną masę całkowitą do 7200 kg. Jest on wyposażony w silnik wysokoprężny o mocy 180 KM oraz 430 Nm momentu obrotowego. Skrzynia biegów może być manualna lub automatyczna. Na tylnej osi znajdują się podwójne koła. Do 4-drzwiowej kabiny zmieści się 6 osób.

Od strony branżowej auto wyposażone jest w zbiornik kompozytowy 1000l z opcją podgrzewania wody, motopompę M16/8 Tohatsu, agregat wysokociśnieniowy AWP 70/40 oraz szybkie natarcie 50 m.

Ten pojazd oraz wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas III Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych, które odbędą się od 6 do 8 czerwca w Targach Kielce.

 

(JN)

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy