12097645d414c96b4726.png

Lampy Knog Cobber na KIELCE BIKE-EXPO

29 lipca 2019
Na X Międzynarodowych Targach Rowerowych, które odbędą się w dniach 19-21 września zaprezentuje się firma PORĘBA.

F.H.U. Poręba to zgrany team pasjonatów kolarstwa, którzy chętnie sie dzielą swoją wiedzą i doświadczeniem. Od 1991 roku firma zaopatruje najlepsze polskie teamy rowerowe w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Jest jedynym w Polsce dystrybutorem najlepszych produktów m.in: Look, Knog, Morgan Blue, Tufo, Enduro czy Pirelli. To wyjątkowe akcesoria i komponenty. Pracownicy firmy biorą aktywny udział w zawodach jako zawodnicy oraz zapewniają zaplecze techniczne podczas startów i wyjazdów treningowych. Uczestniczą również we wszystkich ważnych imprezach rowerowych organizowanych na terenie Europy. Od początku istnienia, firma wspiera WLKS Krakus BBC Czaja, którego wychowankami są m.in. Kasia Niewiadoma, Rafał Majka, Tomasz Marczyński czy Karol Domagalski. Jesteśmy dumni z tej współpracy. Klientom oferuje profesjonalną obsługę i fachowy serwis. Jak co rokufirma będzie obecna na Kielce Bike- Expo.

Wystawcy z Krakowa przedstawią lampę rowerową Knog Cobber, która na nowo definiuje pojęcie bezpieczeństwa na drodze. Widoczna 330º wokół rowerzysty, 470 lumenów z przodu oraz 270 lumenów z tyłu daje wystarczającą porcję światła, która wyznacza nowy standard widoczności w każdych warunkach – również w ciągu dnia.

Jest ona wodoszczelna i ładuje się ją za pomocą portu USB. Posiada również możliwość zaprogramowania trybów świecenia przez aplikację Knog Modemaker.

X Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO już od 19 do 21 września w Targach Kielce.

(JN)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy