Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
4190242551d21943b7c7.jpg
Kielecki Festiwal Podróżniczy od lat przyciąga do Kielc znane twarze. Na zdjęciu Karol Strasburger podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia

Łączy nas turystyka

02 kwietnia 2015
Wyjątkowi podróżnicy na targach AGROTRAVEL

Po raz kolejny w ramach Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL odbędzie się Kielecki Festiwal Podróżniczy. Na spotkanie do Targów Kielce przyjadą między innymi dziennikarz Jarosław Kuźniar oraz podróżniczka Elżbieta Dzikowska.

W piątek, 10 kwietnia znani miłośnicy dalekich podróży gościć będą w halach kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego. Spotkanie z podróżniczką Elżbietą Dzikowską odbędzie się o godzinie 14.30 na stoisku Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Reżyserka filmów dokumentalnych i jednocześnie autorka wiel książek opowie również o swoich doświadczeniach z Etiopii o godzinie 16.00 na specjalnie zaaranżowanej Scenie Kultury.  Z kolei w hali G zagości Ekipa World Expedition 2015 - Jacek Słowak, Kalina Skowronek, Michał Szpak, Sebastian Markowski, którzy opowiedzą o "Expedycji Spitsbergen 2014". Drugiego dnia o godzinie 11.30 rozpocznie się kolejne spotkanie, tym razem z podróżnikiem Jarosławem Kuźniarem. Dziennikarz opowie o swoich przygodach w hali G.