94176985b9a555b992a2.jpg

Kupujesz rower? Zarejestruj go i ubezpiecz! Premiera programu Bezpiecznie Rowerem na KIELCE BIKE-EXPO

12 września 2018
Polskie Stowarzyszenie Rowerowe, serwis bikemonitor.pl i PZU ruszają z wyjątkowym programem skierowanym do rowerzystów

Od września każdy, kto kupuje rower ma możliwość zarejestrowania go bezpłatnie w serwisie Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego bikemonitor.pl. Rejestracji będzie można dokonać w ciągu kolejnych 13 miesięcy od chwili zakupu. Rejestracja w serwisie zwiększa szansę na odzyskanie skradzionego roweru, ale także zapewnia rowerzyście wiele innych, przydatnych funkcjonalności.

Jednym z głównych atutów rejestracji jest możliwość skorzystania z preferencyjnego programu ubezpieczeniowego – PZU Bezpiecznie Rowerem. Program zapewnia kompleksową ochronę w zakresie NNW, OC, Casco i ubezpieczenia bagażu. Dzięki NNW rowerzysta lub podróżujące z nim dzieci otrzymają niezbędne wsparcie jeżeli ucierpią podczas nieszczęśliwego wypadku. OC pomoże w sytuacji jeżeli to właściciel roweru wyrządzi komuś szkodę podczas jazdy. Casco natomiast to ochrona roweru (także elektrycznego) wraz z jego wyposażeniem w razie wypadku, zdarzeń losowych, rabunku, kradzieży (w tym także z miejsca, w którym zaparkowano rower w czasie jego użytkowania – kradzieży z ulicy, parku itp.). Program Bezpiecznie Rowerem chroni także bagaż rowerzysty jeżeli zostanie on uszkodzony lub całkowicie utracony.

Inne ciekawe rozwiązania, z których może skorzystać rowerzysta po rejestracji w serwisie bikemonitor.pl to np. prowadzenie wirtualnej książki serwisowej, która zapewnia wiarygodną historię własnościową i serwisową przy potencjalnej sprzedaży roweru. Serwis może posłużyć też jako platforma networkingowa, gdyż przy jego pomocy rowerzysta może nawiązać kontakt z innymi użytkownikami rowerów, a także identyfikować miejsca szczególnego ryzyka ich kradzieży i ostrzegać innych rowerzystów. Przy pomocy serwisu można również zgłosić kradzież roweru. Na bikemonitor.pl dostępna jest lista sklepów, w których można dokonać bezpłatnej rejestracji roweru.

Więcej szczegółowych informacji o programie można uzyskać podczas KIELCE BIKE-EXPO największych targów rowerowych  w Europie Środkowo-Wschoniej od 13 do 15 września. 

PZU przygotowało dla gości targów specjalną strefę, w której eksperci objaśnią zasady działania programu PZU Bezpiecznie Rowerem. Dodatkowo fani jednośladów mogą skorzystać w strefie z licznych atrakcji np. dzięki okularom VR przeniosą się na wirtualną trasę Tour de Pologne. Na najlepszych wirtualnych kolarzy czekają niespodzianki i gadżety rowerowe.

(JL)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy