230892258aef6515f4ed.jpg
Produkty Smencils prezentowane podczas Targów KIDS' TIME są nie tylko kolorowe, ale także ekologiczne

Kredki pachnące owocami na Targach KIDS’ TIME

23 lutego 2017
Kolorowe Baloniki, wystawca VIII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to wyłączny dystrybutor produktów Scentco, a także: Fat Brain Toys, Mindware, Modarri, Uncle Goose, Lammily, JawBones, Miclik

Oferowane przez Kolorowe Baloniki zabawki i akcesoria wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością

Lemoniada, babeczki czy ananas? Smencils to najsmaczniej pachnące ołówki i kredki jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać i rysować. I najbardziej ekologiczne - ich oprawki powstały z przetworzonych gazet, a wszystkie składniki ołówka i jego opakowania pochodzą z recyklingu lub są przyjazne dla środowiska. To jedyne na rynku pachnące produkty piśmiennicze ekologiczne w 100%.  Każdy ołówek, kredka, długopis, flamaster zapakowany jest w tubę z zabawnym znaczkiem zapachu.

Smencils to jedna z wielu pachnących serii pochodzącej z Kalifornii firmy Scentco. Długopisy, flamastry, piórniki, notesy, naklejki, breloczki czy pluszaki roztaczają ulubione dziecięce zapachy. Dostępne są także z wersjach z postaciami bohaterów Disney'a, Marvel, DreamWorks i innych.

Rozpoczęte dziś w Targach Kielce VIII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME potrwają do soboty 25 lutego.

(UK)