5896085c18cbcee6d0f.jpg
Nagrody w konkursie zostaną wręczone podczas targów ENEX

Konkurs PORT PC z finałem na targach ENEX

18 grudnia 2018
W Polsce rośnie zainteresowanie pompami ciepła – to już nie tylko rozwiązania stosowane w budownictwie mieszkaniowym, ale także w przemyśle. Najlepsze rozwiązania stosowane właśnie w budownictwie przemysłowym zostaną nagrodzone podczas targów ENEX Nowa Energia.

Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) postanowiła ogłosić konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle.

Celem Konkursu jest popularyzowanie tego rozwiązania wśród architektów i projektantów zajmujących się tworzeniem budynków przemysłowych, a także  inspirowanie do stosowania tego typu rozwiązań, rozwoju prac naukowo-badawczych związanych z tą tematyką, powielanie istniejących, sprawdzonych w praktyce instalacji, a przez to zwiększanie ilości rzeczywistych aplikacji pomp ciepła w tym sektorze, których skutkiem będzie wzrost udziału OZE oraz poprawa jakości powietrza w Polsce.

 

Konkurs dedykowany jest firmom wykonawczym, ale również inwestorów, producentów i inne osoby, które mają wiedzę i zgodę na publikację zdjęć i danych dotyczących ciekawych projektów na bazie pomp ciepła, zrealizowanych w polskim przemyśle. Organizatorzy czekają na zgłoszenia projektów opisujących przykłady zastosowania pomp ciepła o łącznej mocy powyżej 100 kW we wszystkich sektorach przemysłu, zrealizowane i oddane do użytkowania na terenie Polski.

Zgłoszenia konkursowe mogą być przesyłane do 15 lutego 2019 r. na adres mailowy: biuro@portpc.pl. Wręczenie nagród obędzie się  28 lutego2019 r. na VII Kongresie PORT PC w ramach targów ENEX w Targach Kielce.

 

Regulamin wraz ze wzorem zgłoszenia konkursowego zamieszczony jest na stronie internetowej Organizatora Konkursu: www.portpc.pl/konkurs.

 

(MBr)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy