dachforum-projekt-roku.jpg

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum projektem 2023 roku w Targach Kielce!

20 listopada 2023
Druga edycja Dach Forum w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży dachowej w kraju. Mnóstwo wystawców, ogrom nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających sprawiły, że Dach Forum stało się najważniejszym punktem na dekarskiej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Ale to nie udało by się bez Was! Dekarzy, Blacharzy, Cieśli, Sponsorów, wszystkich Wystawców i Mediów. Wasze zaangażowanie i ciężka praca całego zespołu Dach Forum sprawiły, że tytuł projektu roku w Targach Kielce trafił właśnie do nas! Bądźcie pewni, że to wyróżnienie tylko doda nam skrzydeł i dodatkowo zmotywuje do dalszej pracy, o czym przekonacie się już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej edycji, która pod każdym względem będzie rekordowa!

Do zobaczenia!

(ŁK)

Polecane aktualności
29 listopada 2023
DACHRYNNA – innowacja od Galeco to temat jednego z wielu wystąpień ekspertów, którzy pojawią się podczas najbliższej edycji Dach Forum. System dachowy zintegrowany z systemem rynnowym – 2 w 1 zaprezentuje Marek Podeszwa, manager ds. Szkoleń i Doradztwa Technicznego w Galeco.
27 listopada 2023
Firma skupia aktualnie ponad 20 podmiotów, które działają w kraju, jak również poza jej granicami w takich państwach jak Czechy, Rumunia, Niemcy oraz Węgry i Ukraina. Szeroką ofertę będzie można poznać już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
23 listopada 2023
Od ponad osiemdziesięciu lat firma Enke specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych. Jest uważana za profesjonalnego partnera w dziedzinie remontów zarówno przez niewielkie zakłady rzemieślnicze, jak i duże firmy, do których należą m.in. międzynarodowe koncerny samochodowe.
22 listopada 2023
W kolejnej edycji nie mogło zabraknąć firmy Corotop. Są z nami od pierwszego wydarzenia, tym razem jako Złoty Sponsor! Spółka specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje oraz inne akcesoria dachowe. Wszystko co potrzeba, aby stworzyć bezpieczny HOUSE.
21 listopada 2023
EVROmat® a.s. to obecnie największy sprzedawca oraz producent systemów rynnowych, stalowych pokryć dachowych oraz materiałów dla blacharzy i dekarzy w Republice Czeskiej. Szeroką ofertę produktów czeskiej firmy będzie można zobaczyć już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej odsłony targów Dach Forum.
16 listopada 2023
Branżowy portal oraz społeczność profesjonalistów i entuzjastów wszelkiego rodzaju narzędzi pozwalających na wydajną pracę oraz zmianę na lepsze otoczenia wokół nas został partnerem medialnym największego spotkania branży dachowej w kraju.
14 listopada 2023
Posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych firma, dołączyła do grona Sponsorów największego spotkania tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Budmat jest wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych.
06 listopada 2023
Blachotrapez jest liderem branży pokryć dachowych oraz pionierem wielu nowych rozwiązań. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka po raz kolejny pełni zaszczytną rolę Sponsora Strategicznego Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2024.