79403605bd832ca75ee3.jpg

Kongres Biur Rachunkowych z wystąpieniami Tax Care

30 października 2018
Już za niespełna miesiąc branża rachunkowa spotka się w Centrum Kongresowym Targów Kielce na pierwszym Ogólnopolskim Kongresie Biur Rachunkowych. Między 22 a 23 listopada właściciele biur rachunkowych, księgowi i leasingodawcy będą dyskutować o przyszłości sektora finansowego.

Jednym z wiodących tematów poruszanych podczas Kongresu Biur Rachunkowych będzie automatyzacja pracy. Do udziału sesji warsztatowej organizatorzy zaprosili biuro Tax Care – jedno z najprężniej rozwijających się branżowych przedsiębiorstw. Firma działa od 2008 roku, a jej celem jest wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzaniu w sprawach podatkowych i urzędowych. Tax Care jest jednym z największych franczyzodawców w Polsce.

Podczas sesji warsztatowej Rafał Obarzanek, Dyrektor Departamentu Programu Partnerskiego Tax Care weźmie udział w dyskusji między innymi na temat narzędzi informatycznych, które ułatwiają pracę księgowych, sposobów wdrażania usprawnień oraz sprawnego budowania przewagi konkurencyjnej.

Nie zabranie także dyskusji na innych polach. Adam Głos Prezes Zarządu Tax Care weźmie dział w debacie między właścicielami biur rachunkowych a franczyzodawcami. Co z niej wyniknie i jakie korzyści popłyną z tej wymiany zdań? Kongres już 22 listopada – przekonajcie się sami!

(MBr)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy