97581215bfeab7ba42d4.jpg

Konferencja BASF FRUIT PRO po raz pierwszy w Targach Kielce

27 listopada 2018
Poznaj zagadnienia, które będą omawiane podczas najbliższej konferencji, zaplanowanej w Targach Kielce, podczas targów HORTI-TECH 13-14 lutego 2019.

 Słynie w branży sadowniczej z najświeższej wiedzy, wprost od ekspertów z Polski i zagranicy. Konferencja BASF FRUIT PRO, bo o niej mowa, orgaznizowana corocznie przy współpracy z Samodzielnym Zakładem Sadownictwa SGGW także w 2019 roku zapowiada się ciekawie.

Tematy, które pojawią się podczas dwudniowego spotkania zainteresowanych branżą oscylują wokół polskich i zagranicznych rynków zbytu jabłek. Oto jakie zagadnienia omówią szeroko prelegenci:

 - Aktualne informacje o zapasach jabłek w Europie i na świecie, kierunkach eksportu/importu oraz trendach w sprzedaży.

 - Jak naprawdę wygląda chiński i indyjski rynek jabłek, kto ma szanse wygrać w wyścigu o azjatyckie kontrakty z perspektywy ekspertów z Indii i Chin.

 - Jabłka w zachodnich supermarketach – co pomaga w zwiększeniu sprzedaży w wielkich sieciach handlowych i jaką strategię przyjęli nasi konkurenci.

- Najnowsze trendy w ochronie sadów według ekspertów z Polski i zagranicy.

 „Międzynarodowy panel dyskusyjny – rynki dla polskich jabłek” to także propozycja wieńcząca konferencję FruitPro w Targach Kielce w roku 2019.

KK