14945765d316c0dc1c6d.jpg
Tarcze są odporne na przegrzanie i deformację

Kieleckie targi rowerowe z nowościami od EBC Brakers

19 lipca 2019
EBC VR to seria konturowych tarcz ze stali nierdzewnej o wyjątkowej lekkości oraz trwałości

EBC brakes powstało w 1978 roku i od 1979 rozpoczęło opracowywanie pierwszej na świecie gamy klocków i tarcz hamulcowych dla rynku wtórnego. Wraz z szybko rozwijającą się branżą motoryzacyjną, EBC Brakes stał się światowym liderem w dziedzinie sportowych, wyczynowych i tuningowych klocków i tarcz hamulcowych. Posiada największą gamę produktów na świecie oferując komponenty hamulcowe do motocykli, samochodów osobowych, samochodów ciężarowych i autobusów, kartingu, pociągów, elektrowni wiatrowych i wielu innych. Na scenie wyścigów rowerów górskich firma zaistniała dzięki użytkowaniu jej produktów przez wielokrotnych mistrzów świata i stała się dominującym dostawcą produkującym klocki hamulcowe dla firm takich jak Cannondale, Hope Tehnology, Magura, Hades, Amid, Shimano i wielu innych.

Podczas nadchodzących targów KIELCE BIKE-EXPO firma zaprezentuje nowość EBC VR. To seria konturowych tarcz ze stali nierdzewnej (160mm) o wyjątkowej lekkości oraz trwałości. Odporne na przegrzanie a co za tym idzie na deformacje, czyli dźwignia hamulca nie będzie pulsować a hamulec będzie odporny na „fading” i utratę siły hamowania przy wielokrotnym mocnym hamowaniu.

Produkt będzie można zobaczyć na stoisku Centrum Motocyklowego Rider. Centrum powstało w Krakowie w 1992 roku jako jedna z pierwszych firm motocyklowych w Polsce. Firma będąc wyłącznym importerem na Polskę wielu znanych na świecie marek motocyklowych (między innymi LAZER Helmets, BUSE, EBC Brakes, PROX racing parts, GAERNE boots, IXIL silencer, Xena security, ARI, DC itd.) prowadzi ogólnopolską hurtownię. Od roku 2002 pod adresem www.motoakcesoria.com istnieje również sklep internetowy.

Zapraszamy na targi!

(MB) 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy