97803715cb5d04009ab5.jpg
Podczas targów ROTRA i towarzyszących im wydarzeń na stoisku KH-KIPPER będzie można zobaczyć, m.in. wywrotkę typu W1MV.

KH-KIPPER na targach ROTRA 2019

15 kwietnia 2019
Podczas „święta budownictwa drogowego” w Targach Kielce nie mogło zabraknąć wiodącego w Polsce producenta zabudów-wywrotek na samochody ciężarowe – firmy KH-KIPPER.

Jednocześnie z XI Międzynarodowymi Targami Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA odbędą się wystawy z związane z drogownictwem – AUTOSTRADA – POLSKA,  infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO – TIL czy technologiami parkingowymi – Europarking. Wydarzenia odbędą się od 14 do 16 maja 2019 roku w Targach Kielce.

- Na targach ROTRA wystawiamy się co roku, gdyż jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu eventowym KH-KIPPER. W naszej ofercie przygotowanej na rok 2019 zaprezentujemy szerokie portfolio naszych produktów od wywrotek trójstronnych na podwoziach 2-osiowych, poprzez nasz hit sprzedaży – wywrotkę half-pipe, a kończąc na wywrotkach kopalnianych. Targi Kielce to doskonałe miejsce, aby efektywnie spędzić czas, porozmawiać o sytuacji w branży oraz zapoznać się z naszymi produktami. To właśnie podczas kieleckich targów podejmowane są istotne i palące tematy dotyczące polskiej branży transportu i budownictwa drogowego. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu i odwiedzenia naszego stoiska – mówi Łukasz Karczewski z firmy KH-KIPPER.

Więcej o nowościach z branżowych budownictwa drogowego, prezentowanych przez kilkaset firm z kraju i zagranicy, będzie się można dowiedzieć podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA i ROTRA oraz towarzyszących im wystaw związanym z infrastrukturą. Zapraszamy od 14 do 16 maja do Kielc.

(PŚ)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy