29826835cb84d8901577.JPG
Wystawę Sił Zbrojnych podczas Dni Otwartych MSPO 2018 w Targach Kielce obejrzało 16 tysięcy osób.

Jubileuszowa Wystawa Sił Zbrojnych z Dniem Otwartym

18 kwietnia 2019
To wiadomość, na którą czekało wielu miłośników polskiego wojska! W sobotę, 7 września zapraszamy na Dzień Otwarty w ramach MSPO 2019.

Od 20 lat Wystawa Sił Zbrojnych towarzyszy Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego w Targach Kielce. Jubileusz jest dobrą okazją do zaproszenia Kielczan, mieszkańców regionu i miłośników militariów z całej Polski na Dzień Otwarty, 7 września, w sobotę, tuż po zakończeniu biznesowej części Salonu Obronnego 2019.  

W tym roku sprzęt wojskowy, będący na wyposażeniu polskiej armii, zgromadzony w ramach Wystawy Sił Zbrojnych, będzie można oglądać na powierzchni około 10. 000 metrów kwadratowych – w hali A oraz na przyległym do niej terenie zewnętrznym. W hali B prezentować się będą uczelnie wojskowe oraz instytuty naukowe. Nad organizacją całości wystawy czuwa Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

Ubiegłoroczną Wystawę Sił Zbrojnych zwiedziło, podczas Dni Otwartych z okazji 100-lecia Niepodległej Polski, 16.000 osób. Przygotowywało ją i zabezpieczało ponad 1000 żołnierzy. W Targach Kielce zaprezentowało się ponad 30 jednostek Dowództwa Generalnego - Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Wojska Specjalne, Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych  oraz Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerii Wojskowej. Na zwiedzających czekało aż 380 jednostek sprzętu i eksponatów.

KK

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy