78357175c87770d690ab.jpg
Targi Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids odbędą się od 26 do 27 czerwca 2019 w Targach Kielce

Jesteś projektantem? Weź udział w targach Fashion for Kids 2019

08 marca 2019
Końcem czerwca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla branży modowej. Podczas Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids swój udział potwierdzili uznani producenci odzieży dziecięcej.

Aby dziś odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być zdolnym, mieć wyczucie mody i znać najnowsze trendy. Należy także zadbać o swój PR i marketing. Doskonałą okazją ku temu będzie Fashion for Kids 2019.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w targach organizowanych w formule B2B, dedykowanych szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych, które odbędą się od 26 do 27 czerwca 2019 roku w Targach Kielce. Organizatorzy zadbali o ciekawe atrakcje, będą m.in. pokazy mody z udziałem dzieci, warsztaty i konferencje, oprócz tego uznani producenci odzieży dziecięcej z kraju i zagranicy.

Jeżeli jesteś projektantem, szukasz pracy i marzysz o tym aby zostać częścią ciekawego zespołu projektowego przyjedź do Kielc i weź udział w Fashion for Kids. Uczestnictwo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE.

 

Możliwości jakie daje Fashion for Kids:

- wymiana cennych kontaktów, doświadczeń i inspiracji

- możliwość poznania najlepszych polskich i europejskich producentów odzieży

- perspektywa znalezienia pracy w charakterze projektanta w wiodących firmach odzieżowych

 

Aby wziąć udział należy WYPEŁNIĆ FORMULARZ dostępny na stronie Fashion for Kids, w zakładce po lewej stronie „Rejestracja Projektantów” lub wysłać wiadomość e-mail pod adres wlodarski.piotr@targikielce.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: "STREFA PROJEKTANTÓW 2019", natomiast w treści proszę wpiać: imię i nazwisko, nazwę ukończonej bądź aktualnej uczelni/szkoły/aktualnego miejsca pracy oraz numer telefonu.

 

*Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca 2019.

Wydarzenie skierowane jest do osób z branży dziecięcej, powyżej 18 roku życia.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy