Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
jm-logo-header.jpg

JEAN MUELLER POLSKA zaprezentuje swoje produkty podczas Enex w sieci

21 kwietnia 2021
Firma JEAN MUELLER POLSKA od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczającej do sieci AC i DC. Spółka w Polsce od dwóch dekad dostarcza sprawdzone rozwiązania do ochrony instalacji elektrycznych gwarantując tym samym świadectwo najwyższej jakości. Firmy JEAN MUELLER nie może zabraknąć wśród wystawców targów Enex w sieci.

Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, w energetyce zawodowej oraz w branży energii odnawialnych. Firma JEAN MUELLER POLSKA jest również wyłącznym dystrybutorem produktów marki CITEL na rynek polski. W ramach tej współpracy od 2013r firma dostarcza ograniczniki przepięć do sieci AC i DC, źródeł światła LED, do sieci teleinformatycznych, komputerowych i techniki nadawczo-odbiorczej. Francuska firma CITEL jest obecna na rynkach światowych od ponad 80 lat.

Ogranicznik-przepiec-C3947.jpg [228.86 KB] Szerokie portfolio produktów, jakie oferuje JEAN MUELLER POLSKA czyni firmę jednym z najbardziej znaczących dostawców aparatury zabezpieczającej do instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Mowa tu o zabezpieczaniu obwodów prądowych instalacji PV za pomocą wkładek topikowych o charakterystyce pełnozakresowej  - gPV jak również ochronę przeciw-przepięciową tychże instalacji za pomocą ograniczników przepięć typu kombinowanego T1+T2 oraz typu T2 dostosowanych do pracy przy napięciu znamionowym do 1500VDC.

 

 

 

 

 

Szeroki wybór rozwiązań i typów oferowanych urządzeń pozwala zabezpieczyć każdy rodzaj instalacji PV od pojedynczych łańcuchów przy pomocy Podstawa-rozlaczalna-D8742602-wkladka.jpg [480.23 KB] wkładek cylindrycznych 10x38 i dedykowanych podstaw rozłączalnych do rozległych farm naziemnych gdzie z uwagi na wielkość instalacji występuje kilka stopni zabezpieczeń. I tak w przypadku wkładek topikowych uzyskujemy pełną selektywność zabezpieczeń po stronie DC i AC a w przypadku ograniczników przepięć ich koordynację energetyczną i skuteczność w ochronie kluczowych urządzeń instalacji PV jakimi są: inwerter, moduły PV, systemy nadzoru, monitoringu etc..

 

 

 

Rozlacznik-bezpiecznikowy-T1611012-wkladka.jpg [237.76 KB] W roku 2000 firma CITEL opatentowała unikalną technologię konstrukcji ograniczników przepięć tzw.: technologię VG, która znalazła zastosowanie w wielu wykonaniach szczególnie w typach kombinowanych T1+T2+T3 dla sieci AC oraz T1+T2 dla sieci DC  To aktualnie jedne z najlepszych ograniczników przepięć dostępnych na rynku polskim na które firma udziela 10 letniej gwarancji. Tego typu rozwiązania znajdują zastosowanie w instalacjach dachowych i naziemnych zapewniając bezawaryjną pracę urządzeń.

 

Cała oferta dostępnych zabezpieczeń do instalacji fotowoltaicznych firmy JEAN MÜLLER i CITEL dostępna jest na stronie www.jeanmueller.pl oraz w katalogu „Ochrona instalacji fotowoltaicznych” wyd.5 – 

 

 

 

(MBr)

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy