jasne-jak-slonce..png
Sunprofi Wystawcą targów ENEX.

Jasne jak słońce z firmą Sunprofi!

17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Zespół stanowią osoby z wieloletnim  doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny firmy ma siedzibę w Lublinie, biuro handlowe znajduje się na Śląsku, ale doradcy handlowi Sunprofi obsługują klientów na terenie całego kraju.

0010384.JPG [3.94 MB]

Sunprofi to nie tylko panele fotowoltaiczne. W ofercie firmy znajdują się także falowniki, konstrukcje montażowe na wszelkiego typu nawierzchnie, zróżnicowane elementy elektryczne, zabezpieczenia PPOŻ oraz skrzynki przyłączeniowe. Na stronie sklepu (www.sklep.sunprofi.pl) można znaleźć wszystko, co potrzebne do stworzenia pełnej instalacji fotowoltaicznej.

Autorski program doborowy Sunprofi ma zapewnić klientom najwyższą jakości obsługi. Firma otrzymała wyróżnienie za ten produkt na targach Enex w 2021 roku. Narzędzie dostępne dla wszystkich klientów, krok po kroku poprowadzi przez cały proces kompletowania zamówienia - od dopasowania mocy i ilości modułów, przez dobranie odpowiedniego inwertera i elementów elektrycznych, po wybór konstrukcji montażowej. Pozwala skonfigurować oraz wycenić kompletną instalację fotowoltaiczną. Co ważne, istnieje możliwość doboru samej konstrukcji montażowej.

program-doborowy.png [60.92 KB]

Nowym działem funkcjonującym w Sunprofi jest technika grzewcza. Hurtownia fotowoltaiczna Sunprofi została oficjalnym dystrybutorem kotłów elektrodowych polskiego producenta Blue Install. Zeroemisyjne kotły elektrodowe zostały objęte dotacją z programu "Czyste Powietrze". Oprócz tego oferta firmy została poszerzona o pompy ciepła doskonałych marek – Airwell oraz Waterkotte.

Z działalnością firmy Sunprofi będzie można zapoznać się na targach ENEX już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.