jasne-jak-slonce..png
Sunprofi Wystawcą targów ENEX.

Jasne jak słońce z firmą Sunprofi!

17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.

Firma Sunprofi sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Zespół stanowią osoby z wieloletnim  doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny firmy ma siedzibę w Lublinie, biuro handlowe znajduje się na Śląsku, ale doradcy handlowi Sunprofi obsługują klientów na terenie całego kraju.

0010384.JPG [3.94 MB]

Sunprofi to nie tylko panele fotowoltaiczne. W ofercie firmy znajdują się także falowniki, konstrukcje montażowe na wszelkiego typu nawierzchnie, zróżnicowane elementy elektryczne, zabezpieczenia PPOŻ oraz skrzynki przyłączeniowe. Na stronie sklepu (www.sklep.sunprofi.pl) można znaleźć wszystko, co potrzebne do stworzenia pełnej instalacji fotowoltaicznej.

Autorski program doborowy Sunprofi ma zapewnić klientom najwyższą jakości obsługi. Firma otrzymała wyróżnienie za ten produkt na targach Enex w 2021 roku. Narzędzie dostępne dla wszystkich klientów, krok po kroku poprowadzi przez cały proces kompletowania zamówienia - od dopasowania mocy i ilości modułów, przez dobranie odpowiedniego inwertera i elementów elektrycznych, po wybór konstrukcji montażowej. Pozwala skonfigurować oraz wycenić kompletną instalację fotowoltaiczną. Co ważne, istnieje możliwość doboru samej konstrukcji montażowej.

program-doborowy.png [60.92 KB]

Nowym działem funkcjonującym w Sunprofi jest technika grzewcza. Hurtownia fotowoltaiczna Sunprofi została oficjalnym dystrybutorem kotłów elektrodowych polskiego producenta Blue Install. Zeroemisyjne kotły elektrodowe zostały objęte dotacją z programu "Czyste Powietrze". Oprócz tego oferta firmy została poszerzona o pompy ciepła doskonałych marek – Airwell oraz Waterkotte.

Z działalnością firmy Sunprofi będzie można zapoznać się na targach ENEX już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
16 grudnia 2021
Instalacje grzewcze, fotowoltaiczne i rekuperacja – to główne obszary działania firmy BUDOTOM, która swoją ofertę zaprezentuje już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Kielcach podczas Targów ENEX!