Stachursky-enex-1.png
Jacek Stachursky na Targach ENEX.

Jacek Stachursky na Targach ENEX!

21 lutego 2022
Zapraszamy na stoisko F-57 firmy Grodno S.A., gdzie gościem specjalnym będzie Jacek Stachursky.

Jacek Stachursky podczas targów ENEX opowie m.in. o swojej drodze artystycznej, o filozofii życia oraz o zainteresowaniu odnawialnymi źródłami energii. Artysta podzieli się również swoimi doświadczeniami z praktycznego wykorzystania instalacji fotowoltaicznej.

W Targach ENEX swoją obecność zadeklarowało ponad 170 Wystawców z 14 krajów. Na gości wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji - aż 15 modeli aut elektrycznych na specjalnie zaaranżowanym torze pokazowym w Strefie Elektromobilności, strefa MiastOZE z premierami produktowymi, Gra Miejska z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych.

Targi ENEX/ENEX Nowa Energia odbędą się od 23 do 24 lutego w Targach Kielce. Wydarzeniu towarzyszą targi Ekotech oraz targi 4Insulation.

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.