253209259e5d6775f66f.JPG

Inspiracje w zarządzaniu markami własnymi na FUTURE PRIVATE LABELS

17 października 2017
O innowacjach, trendach i nowych niszowych segmentach w Private Labels opowie na konferencji Future Private Labels Dorota Kałowska – ekspert Polskiej Izby Handlu i Partner w Cobalt Spark. Dorota Kałowska od kilkunastu lat pracuje z sieciami w zakresie marek własnych. Z wykładu można będzie wynieść ciekawe inspiracje i pomysły co do zarządzania markami własnymi.

Szczegółowy program konferencji na http://www.futureprivatelabels.pl/pl/konferencja/

Inspiracje na nowe produkty można będzie zdobyć na towarzyszących konferencji Targach Producentów Marek Własnych i od razu porozmawiać z producentami.

Wśród pomysłów na nowe produkty mogą być liofilizaty produkowane przez firmę ELENA WPPH Import – polskiej firmy, która jako pierwsza wprowadziła produkty liofilizowane w naszym kraju a obecnie jest jednym z trzech największych producentów liofilizatów w Europie.

Innym przykładem jest Piekarnia OSKROBA S.A. wykorzystująca w produkcji chleba rewolucyjną technologię czystych pomieszczeń (clean room). Jest to najnowocześniejsza, a przy tym naturalna, metoda przedłużania trwałości pieczywa.

Ciekawe produkty oferuje również firma Contimax S.A. — jeden z największych producentów przetworów rybnych w kraju, której produkty zostały wyróżnione tytułem Odkrycie Roku w konkursie Laur Konsumenta 2009.

Na targach swoje produkty zaprezentuje także największy włoski producent jajek wielkanocnych Walcor, dostarczający słodycze do wielu sieci europejskich.

Future Private Labels - marki własne

Zapraszamy! Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji. Więcej informacji na www.futureprivatelabels.pl

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy