73790515bb4cc203cdcc.jpg

Innowacje i technologia dla edukacji w Targach Kielce

01 października 2018
III Salon Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz I Kongres Edukacji Przyszłości potrwa w Targach Kielce od 3 do 4 października.

Jedno z najważniejszych jesiennych wydarzeń edukacyjnych w kraju trwa w Targach Kielce. Częścią trzeciej edycji Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji jest odbywający się po raz pierwszy Kongres Edukacji Przyszłości. Jego celem jest promocja innowacyjności i kreatywności w szkołach oraz placówkach oświatowych, a także podniesienie świadomości kształcenia zawodowego.

Pierwszy dzień Kongresu przebiegnie pod hasłem: Kreatywnie i Innowacyjnie w Edukacji. W kieleckim ośrodku wystawienniczym stworzona została płaszczyzna wymiany doświadczeń dla ekspertów, dydaktyków, pedagogów i praktyków z całej Polski. 

Przez dwa dni w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się ponad 20 merytorycznych wykładów i prezentacji specjalistów  kształcenia z Polski i zza granicy.

Kreatywność i innowacyjność uczniów, kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli to kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/2019, w które Kongres Edukacji Przyszłości idealnie wpisuje się ze swoją tematyką.

O randze  przedsięwzięcia świadczą udzielone Patronaty Honorowe: Ministra Edukacji Narodowej - Anny Zalewskiej, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - dr Adama Jarubasa, Wojewody Świętokrzyskiego - Agaty Wojtyszek, Prezydenta Miasta Kielc - Wojciecha Lubawskiego.

(JL)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy