Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
jasne-jak-slonce.-1-na-FB.png

Hurtownia Sunprofi zaprezentuje się podczas targów Enex

28 października 2021
Hurtownia fotowoltaiczna SUNPROFI – miejsce, w którym pasja do odnawialnych źródeł energii nigdy się nie skończy zupełnie, jak energia ze słońca!

Świadomość ekologiczna ludzi stale rośnie, a branża prężnie odpowiada na potrzeby rynku. A SUNPROFI? Z dumą wspiera ten sektor!

Kompleksowa oferta dla firm zajmujących się montażem fotowoltaiki! Światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – z tych połączonych mocy powstała  hurtownia fotowoltaiczna SUNPROFI, której zespół tworzą osoby z wieloletnim  doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny mieszczą się w Lublinie, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym SUNPROFI dociera w każde miejsce Polski, by wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.sklep.sunprofi.pl, a już w lutym stoiska SUNPROFI na Targach ENEX w Kielcach!

SUNPROFI – jasne jak słońce!

(MBr)

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.