jasne-jak-slonce.-1-na-FB.png

Hurtownia Sunprofi zaprezentuje się podczas targów Enex

28 października 2021
Hurtownia fotowoltaiczna SUNPROFI – miejsce, w którym pasja do odnawialnych źródeł energii nigdy się nie skończy zupełnie, jak energia ze słońca!

Świadomość ekologiczna ludzi stale rośnie, a branża prężnie odpowiada na potrzeby rynku. A SUNPROFI? Z dumą wspiera ten sektor!

Kompleksowa oferta dla firm zajmujących się montażem fotowoltaiki! Światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – z tych połączonych mocy powstała  hurtownia fotowoltaiczna SUNPROFI, której zespół tworzą osoby z wieloletnim  doświadczeniem w branży. Siedziba i magazyn główny mieszczą się w Lublinie, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym SUNPROFI dociera w każde miejsce Polski, by wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.sklep.sunprofi.pl, a już w lutym stoiska SUNPROFI na Targach ENEX w Kielcach!

SUNPROFI – jasne jak słońce!

(MBr)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.