Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
hel-2.jpg
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę innowacyjnych produktów do zarządzania okablowaniem

HellermannTyton na targach Enex w sieci

21 kwietnia 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę innowacyjnych produktów do zarządzania okablowaniem

HT-LOGO-cmyk-DE-01.png [7.39 KB]

Jeszcze kilka lat temu energia słoneczna była tylko modnym hasłem. Teraz energetyka słoneczna jest całkowicie niezależną branżą, a HellermannTyton z dumą wspiera ten sektor, oferując innowacyjne i niezawodne produkty do zarządzania okablowaniem. Od klipsów montażowych i elementów złącznych do prowadzenia przewodów, po produkty izolacyjne, systemy ochrony przewodów i etykiety. Doskonałe rozwiązania przetestowane w ekstremalnych, pustynnych warunkach zapewniające bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji fotowoltaicznych. Podczas nadchodzących targów Enex w sieci, firma zaprezentuje, między innymi: 

hel-1.jpg [32.62 KB]   hel-2.jpg [30.07 KB]

Opaski kablowe jedno- i dwuczęściowe z elementem mocującym EdgeClip są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie można wiercić otworów i nie ma innego sposobu prowadzenia kabli wzdłuż krawędzi. Można je łatwo zamontować na krawędź, bez użycia narzędzi. Zintegrowany metalowy zacisk zapewnia wysoką odporność na zrywanie. Zarówno opaska kablowa, jak i obudowa EdgeClip są wykonane z odpornego na działanie promieniowania UV PA6.6, specjalnie przystosowanego do zastosowań fotowoltaicznych w umiarkowanych strefach klimatycznych.

https://www.hellermanntyton.pl/produkty/opaski-kablowe-z-elementami-mocujacymi/t50sosec12e/126-00374

https://www.hellermanntyton.pl/produkty/opaski-kablowe-z-elementami-mocujacymi/t50rosec4a/156-00570

hel-3.jpg [98.39 KB]

Średniościenne rury termokurczliwe MA47 z wewnętrzną warstwą kleju, przeznaczone są do stosowania w instalacjach fotowoltaicznych o niskim napięciu. Termoplastyczna warstwa kleju zapewnia doskonałe uszczelnienie, chroni przed wnikaniem wilgoci i zapewnia izolację złączy kablowych i zakończeń DC/AC w skrzynkach rozdzielczych i tablicach inwenterów. Koszulki wykonane są z poliolefiny. Wysoki stopień skurczu 4:1, umożliwia szeroki zakres zastosowań. 

https://www.hellermanntyton.pl/produkty/rury-i-koszulki-termokurczliwe/ma47-19-6/323-20190

  hel-4.jpg [81.04 KB]

Szyldy oznaczeniowe TAGPU przeznaczone są do identyfikacji okablowania w miejscach, gdzie wymagane jest zastosowanie trwałych i odpornych na działanie promieniowania UV oznaczeń. Wykonane są z wytrzymałego i elastycznego poliuretanu, idealnego do oznaczania przewodów w trudnych warunkach środowiskowych. Materiał wraz z nadrukiem został przetestowany i gwarantuje niezawodne działanie przez co najmniej 10 lat ekspozycji. Oznaczniki dostarczane są wstępnie przycięte, w formie drabinki.

https://www.hellermanntyton.pl/produkty/oznaczenia-do-przewodow-i-kabli/tagpu12x60-4/556-80515

https://www.hellermanntyton.pl/produkty/oznaczenia-do-przewodow-i-kabli/tagpu20x30-2/556-80527

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas nadchodzących targów ENEX w sieci

Do zobaczenia!

(MB)

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy