Tyton.png

HellermannTyton – wiodący na świecie producent rozwiązań w zakresie zarządzania okablowaniem w fotowoltaice kolejnym uczestnikiem targów ENEX 2022.

17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.

Do produktów wystawcy targów Enex należą m.in.:

Opaski-Tyton.jpg [82.52 KB] Opaski kablowe jedno- i dwuczęściowe z elementem mocującym EdgeClip są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie można wiercić otworów i nie ma innego sposobu prowadzenia kabli wzdłuż krawędzi. Można je łatwo zamontować na krawędź, bez użycia narzędzi. Zintegrowany metalowy zacisk zapewnia wysoką odporność na zrywanie. Zarówno opaska kablowa, jak i obudowa EdgeClip są wykonane z odpornego na działanie promieniowania UV PA6.6, specjalnie przystosowanego do zastosowań fotowoltaicznych w umiarkowanych strefach klimatycznych.

 

 

Średniościenne rury termokurczliwe MA47 z wewnętrzną warstwą kleju, przeznaczone są do stosowania w instalacjach fotowoltaicznych o niskim rury-tyton.jpg [362.38 KB] napięciu. Termoplastyczna warstwa kleju zapewnia doskonałe uszczelnienie, chroni przed wnikaniem wilgoci i zapewnia izolację złączy kablowych i zakończeń DC/AC w skrzynkach rozdzielczych i tablicach inwenterów. Koszulki wykonane są z poliolefiny. Wysoki stopień skurczu 4:1, umożliwia szeroki zakres zastosowań. 

 

 

 

szyldy-tyton.jpg [321.50 KB] Szyldy oznaczeniowe TAGPU przeznaczone są do identyfikacji okablowania w miejscach, gdzie wymagane jest zastosowanie trwałych i odpornych na działanie promieniowania UV oznaczeń. Wykonane są z wytrzymałego i elastycznego poliuretanu, idealnego do oznaczania przewodów w trudnych warunkach środowiskowych. Materiał wraz z nadrukiem został przetestowany i gwarantuje niezawodne działanie przez co najmniej 10 lat ekspozycji. Oznaczniki dostarczane są wstępnie przycięte, w formie drabinki.

 

 

 

(MBr)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.