Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Tyton.png

HellermannTyton – wiodący na świecie producent rozwiązań w zakresie zarządzania okablowaniem w fotowoltaice kolejnym uczestnikiem targów ENEX 2022.

17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.

Do produktów wystawcy targów Enex należą m.in.:

Opaski-Tyton.jpg [82.52 KB] Opaski kablowe jedno- i dwuczęściowe z elementem mocującym EdgeClip są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie można wiercić otworów i nie ma innego sposobu prowadzenia kabli wzdłuż krawędzi. Można je łatwo zamontować na krawędź, bez użycia narzędzi. Zintegrowany metalowy zacisk zapewnia wysoką odporność na zrywanie. Zarówno opaska kablowa, jak i obudowa EdgeClip są wykonane z odpornego na działanie promieniowania UV PA6.6, specjalnie przystosowanego do zastosowań fotowoltaicznych w umiarkowanych strefach klimatycznych.

 

 

Średniościenne rury termokurczliwe MA47 z wewnętrzną warstwą kleju, przeznaczone są do stosowania w instalacjach fotowoltaicznych o niskim rury-tyton.jpg [362.38 KB] napięciu. Termoplastyczna warstwa kleju zapewnia doskonałe uszczelnienie, chroni przed wnikaniem wilgoci i zapewnia izolację złączy kablowych i zakończeń DC/AC w skrzynkach rozdzielczych i tablicach inwenterów. Koszulki wykonane są z poliolefiny. Wysoki stopień skurczu 4:1, umożliwia szeroki zakres zastosowań. 

 

 

 

szyldy-tyton.jpg [321.50 KB] Szyldy oznaczeniowe TAGPU przeznaczone są do identyfikacji okablowania w miejscach, gdzie wymagane jest zastosowanie trwałych i odpornych na działanie promieniowania UV oznaczeń. Wykonane są z wytrzymałego i elastycznego poliuretanu, idealnego do oznaczania przewodów w trudnych warunkach środowiskowych. Materiał wraz z nadrukiem został przetestowany i gwarantuje niezawodne działanie przez co najmniej 10 lat ekspozycji. Oznaczniki dostarczane są wstępnie przycięte, w formie drabinki.

 

 

 

(MBr)

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.
04 listopada 2021
PV system jest importerem komponentów odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. PV System to jeden z wystawców targów Enex.