10682965da41d58370c0.PNG

Gwiazdy telewizji na targach seniora

12 października 2019
Teresa Lipowska, Wiesława Kwiatek i Janina Busk spotkały się z seniorami w Kielcach

Znane aktorki serialowe wystąpiły na kieleckim wydarzeniu w Targach Kielce.
„Dojrzałość ze szczyptą szaleństwa” - tak brzmiał temat spotkania z bohaterkami serialu „Sanatorium miłości”. Pani Wiesława Kwiatek i Janina Busk opowiadały o swojej przygodzie z serialem i nakłaniały seniorów do realizowania swoich pasji i odwagi w podejmowaniu decyzji w tym wieku.
-Spotkało nas wiele dobrego, poznałyśmy mnóstwo wspaniałych ludzi. Cieszymy się, że nas poznajecie na ulicy i na takich wydarzeniach oraz robicie sobie z nami zdjęcia. Mimo, że dotknął nas także hejt, to jednak dobre emocje wygrały- opowiadały uczestniczki.

Pani Teresa Lipowska, serialowa Basia z „M jak miłość” podzieliła się z widownią historią powstania swojej autobiografii. Opowiadała, dlaczego zdecydowała się jednak napisać książkę, której wcześniej nie miała w planach wydać. Aktorka wspomniała, że jest związana z województwem świętokrzyskim, ponieważ przyjeżdża regularnie do sanatorium w Busku Zdrój. Seniorzy, którzy uczestniczyli w spotkaniu- a było ich kilkuset- byli zachwyceni postacią aktorki i jej podejściem do życia.

Goście specjalni chętnie rozmawiali i robili sobie zdjęcia ze zwiedzającymi. Wszystkie panie wprowadziły wspaniałą energię na dzisiejszym wydarzeniu.

 

(MZ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy