growatt.png

Growatt na targach Enex

14 grudnia 2021
Growatt jest międzynarodową firmą z branży energetycznej założoną w 2010 roku, zajmującą się badaniami, rozwojem oraz produkcją falowników fotowoltaicznych, w tym inwerterów sieciowych on-grid, off-grid oraz systemów magazynowania energii i inteligentnych rozwiązań zarządzania energią po stronie użytkownika.

Inwertery Growatt są szeroko stosowane na całym świecie w instalacjach na budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych oraz na budynkach użyteczności publicznej. Do końca 2020 roku Growatt dostarczył ponad 3 000 000 falowników do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie, stając się globalną marką.

Growatt gwarantuje najwyższą jakość produktów. W związku z tym wprowadził kompleksowy system kontroli jakości Fice Quality Engineering System, któryo bejmuje inżynierię projektową, inżynierię komponentów, inżynierię testową, inżynierię niezawodności oraz inżynierię produkcji.

Inżynierzy Growatt opracowali system łatwego zarządzania instalacjami i urządzeniami fotowoltaicznymi dla instalatorów oraz dystrybutorów. Znacząco wpływa on na wydajność oferowanych usług oraz satysfakcję klientów. Platforma ta  umożliwia monitorowanie instalacji fotowoltaicznych, diagnozowanie oraz konfigurowanie zdalne itp. Ponad 6000 instalatorów systemów korzysta z diagnostyki online i zdalnych funkcji O&M.,które pomagają im obniżyć koszty serwisowe.

Firma jest zorientowana na klienta i bardzo cenimy sobie nasze współprace. Od momentu powstania firmy rozwinęliśmy silne relacje z naszymi partnerami na całym świecie i z niecierpliwością czekamy na możliwość dostarczenia czystej energii słonecznej do jeszcze większej liczby ludzi.

O ZESPOLE:

Zespół Growatt składa się z osób, które działają w branży fotowoltaicznej od samego jej początku. Dzięki temu doradztwo techniczne oraz sprzedażowe nie stanowi dla nas żadnego problemu. Siedziba Growatt Polska położona jest na południu kraju. W Rudzie Śląskiej przy ulicy Kłodnickiej 56E znajduje się również serwis inwerterów fotowoltaicznych. Skład działu technicznego stanowią wykwalifikowani specjaliści posiadający minimum 5-letnie doświadczenie w elektryce i energetyce. Od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 20 czuwają nad poprawnym funkcjonowaniem ponad 1 000 000 instalacji podłączonych globalnie do serwera Growatt.

PRODUKTY/USŁUGI

  • Inwertery akumulatorowa Growatt XH - Inwertery z wbudowanym systemem battery ready. Możliwość współpracy z bateriami Growatt ARK XH. Dzięki tym falownikom możemy zbudować system zasilania awaryjnego, dzięki czemu w razie zaniku napięcia z sieci energetycznej, urządzenia w naszym domu będą mogły pracować bez problemu.

LINKI:

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-z-wyjsciem-bateryjnym-growatt/

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-z-wejsciem-bateryjnym-growatt-min-2500tl-xh-3000tl-xh-3600tl-xh/

 

  • Dział techniczny 7 dni w tygodniu - w jego skład wchodzą wykwalifikowani specjaliści posiadający minimum 5-letnie doświadczenie w elektryce i energetyce. Czuwają oni nad poprawnym funkcjonowaniem ponad 1 000 000 instalacji podłączonych globalnie do serwera Growatt. Ponadto jako jedyna firma na rynku PV zapewniamy obsługę działu technicznego od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20.
  • System akumulatorowy ARK XH kompatybilnych z falownikami serii XH.

 

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-on-grid-off-grid-growatt-akumulatory-do-falownikow-serii-xh/

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.