growatt.png

Growatt na targach Enex

14 grudnia 2021
Growatt jest międzynarodową firmą z branży energetycznej założoną w 2010 roku, zajmującą się badaniami, rozwojem oraz produkcją falowników fotowoltaicznych, w tym inwerterów sieciowych on-grid, off-grid oraz systemów magazynowania energii i inteligentnych rozwiązań zarządzania energią po stronie użytkownika.

Inwertery Growatt są szeroko stosowane na całym świecie w instalacjach na budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych oraz na budynkach użyteczności publicznej. Do końca 2020 roku Growatt dostarczył ponad 3 000 000 falowników do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie, stając się globalną marką.

Growatt gwarantuje najwyższą jakość produktów. W związku z tym wprowadził kompleksowy system kontroli jakości Fice Quality Engineering System, któryo bejmuje inżynierię projektową, inżynierię komponentów, inżynierię testową, inżynierię niezawodności oraz inżynierię produkcji.

Inżynierzy Growatt opracowali system łatwego zarządzania instalacjami i urządzeniami fotowoltaicznymi dla instalatorów oraz dystrybutorów. Znacząco wpływa on na wydajność oferowanych usług oraz satysfakcję klientów. Platforma ta  umożliwia monitorowanie instalacji fotowoltaicznych, diagnozowanie oraz konfigurowanie zdalne itp. Ponad 6000 instalatorów systemów korzysta z diagnostyki online i zdalnych funkcji O&M.,które pomagają im obniżyć koszty serwisowe.

Firma jest zorientowana na klienta i bardzo cenimy sobie nasze współprace. Od momentu powstania firmy rozwinęliśmy silne relacje z naszymi partnerami na całym świecie i z niecierpliwością czekamy na możliwość dostarczenia czystej energii słonecznej do jeszcze większej liczby ludzi.

O ZESPOLE:

Zespół Growatt składa się z osób, które działają w branży fotowoltaicznej od samego jej początku. Dzięki temu doradztwo techniczne oraz sprzedażowe nie stanowi dla nas żadnego problemu. Siedziba Growatt Polska położona jest na południu kraju. W Rudzie Śląskiej przy ulicy Kłodnickiej 56E znajduje się również serwis inwerterów fotowoltaicznych. Skład działu technicznego stanowią wykwalifikowani specjaliści posiadający minimum 5-letnie doświadczenie w elektryce i energetyce. Od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 20 czuwają nad poprawnym funkcjonowaniem ponad 1 000 000 instalacji podłączonych globalnie do serwera Growatt.

PRODUKTY/USŁUGI

  • Inwertery akumulatorowa Growatt XH - Inwertery z wbudowanym systemem battery ready. Możliwość współpracy z bateriami Growatt ARK XH. Dzięki tym falownikom możemy zbudować system zasilania awaryjnego, dzięki czemu w razie zaniku napięcia z sieci energetycznej, urządzenia w naszym domu będą mogły pracować bez problemu.

LINKI:

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-z-wyjsciem-bateryjnym-growatt/

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-z-wejsciem-bateryjnym-growatt-min-2500tl-xh-3000tl-xh-3600tl-xh/

 

  • Dział techniczny 7 dni w tygodniu - w jego skład wchodzą wykwalifikowani specjaliści posiadający minimum 5-letnie doświadczenie w elektryce i energetyce. Czuwają oni nad poprawnym funkcjonowaniem ponad 1 000 000 instalacji podłączonych globalnie do serwera Growatt. Ponadto jako jedyna firma na rynku PV zapewniamy obsługę działu technicznego od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20.
  • System akumulatorowy ARK XH kompatybilnych z falownikami serii XH.

 

https://growatt.pl/produkt/inwertery-fotowoltaiczne-on-grid-off-grid-growatt-akumulatory-do-falownikow-serii-xh/

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.