13841745cf7708516a90.png
Organizatorem Giełdy Używanych Karwanów są Targi Kielce.

Giełda Używanych Karawanów – NECROEXPO 2019

04 czerwca 2019
Podczas targów branży pogrzebowej i cmentarnej w Targach Kielce już po raz ósmy obędzie się jedyna w Polsce „Giełda Używanych Karawanów”. VIII targi NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca w Kielcach.

Giełda używanych karawanów organizowana jest od pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Prowadzenie zakładu pogrzebowego to także obowiązek dbania o jego odpowiednie wyposażenie. Jedną z najważniejszych kwestii jest posiadanie karawanu pogrzebowego. Zadbany pojazd pełni funkcję reprezentacyjną – reklamuje zakład pogrzebowy wśród firm oraz lokalnej społeczności.

Giełda Używanych Karwanów w Targach Kielce to jedyna tego typu inicjatywa wspierająca firmy z branży pogrzebowej będące w fazie rozwoju. To także jedyna w swoim rodzaju szansa, aby kupić karawan bezpośrednio od właściciela zakładu pogrzebowego – bez udziału pośredników. Zainteresowanie w branży, zarówno samą zabudową samochodów, jak i używanymi karawanami, które są w dobrym stanie i doskonale nadają się do dalszej eksploatacji jest wciąż dość duże. 

Giełda odbędzie się przez trzy dni targów NECROEXPO. 

Nie zwlekaj! Wymień swoją flotę samochodową podczas NECROEXPO 2019!

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy