27404705d04bfffe092c.JPG
Na zdjęciu Barbara Pilato i Jan Garcarek.

Garcarek i Pilato podpisali deklarację współpracy podczas NECROEXPO 2019

14 czerwca 2019
Podczas kieleckich targów branży pogrzebowej i cmentarnej ceniona włoska marka karawanów pogrzebowych i Auto Partner Garcarek podpisali list intencyjny.

W  imieniu firmy Garcarek podpis złożył Jan Garcarek, jeden z właścicieli, drugi podpis złożyła Barbara Pilato. Taka deklaracja to kolejny, formalny krok do podpisania umowy między tymi przedsiębiorcami.  Przyszła współpraca będzie dotyczyła serwisowania pojazdów Pilato: mercedesowskich i jaguarowskich. Na gwarancji i po gwarancji. Jeśli problem będzie większy, do dyspozycji przedsiębiorca dostanie karawan zastępczy.

Widzimy we współpracy z Pilato dużą szansę na jeszcze większe przybliżenie się do branży pogrzebowej, chcemy zaoferować posiadaczom samochodów Pilato naszą jakość serwisu – zgodnie przyznają Jan i Andrzej Garcarek, właściciele firmy Garcarek.

Pilato to firma rodzinna założona w 1963 roku, zajmująca się wyposażaniem pojazdów do użytku specjalnego. Jej misja polega na projektowaniu i produkcji wielu modeli pojazdów w stylu wyróżniającym je spośród innych aut tego typu, wydajnych i jednocześnie funkcjonalnych, o wysokim stopniu personalizacji. Rezultatem zaangażowania Pilato w badania
i rozwój są pojazdy o dużej estetyce oraz designie, który zrewolucjonizował obraz pojazdów profesjonalnych
i przeznaczonych dla branży pogrzebowej.

Firma braci Jana i Andrzeja Garcarków to także rodzinny biznes. Jego początki sięgają 1979 roku. Obaj od dzieciństwa pasjonowali się motoryzacją. W 1982 roku został zatrudniony u nich pierwszy pracownik, który w firmie jest do dziś. W roku 1983 były już cztery stanowiska pracy, w 1984 roku doszły kolejne. Dziś w ich firmie Mercedes-Benz Auto Part- ner J. i A. Garcarek pracuje już blisko 200 osób, ale właściciele są zawsze na miejscu i mocno angażują się w pracę. Firma legitymuje się 18 tytułami Dealera Roku (dla działu samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych).

List intencyjny został podpisany pierwszego dnia VIII Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

(PŚ)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy