Dach-solarny-SunRoof-w-Szwecji.jpg
SunRoof na targach Enex!

Funkcjonalność połączona z designem i ekologią - poznaj dachy SunRoof podczas ENEX 2022

22 lutego 2022
Najbliższe targi ENEX będą dla SunRoof okazją do zaprezentowania innowacyjnych dachów solarnych i fasad fotowoltaicznych, które umożliwiają tworzenie samowystarczalnych, inteligentnych budynków bez kompromisu na nieatrakcyjne instalacje solarne.

W SunRoof stworzono dach solarny 2w1, czyli dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi. Jeden produkt, który spełnia dwie funkcje - chroni budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkuje prąd. Tym samym nie ma potrzeby wykonania najpierw pokrycia dachowego, aby następnie umieszczać na jego powierzchni standardowe panele PV. Już na etapie projektowania domu wybieramy wytrzymałe i bezpieczne rozwiązanie, które zapewni czystą energię i uniezależni od galopujących cen prądu. 

Podczas targów nie tylko będzie można zapoznać się z unikatowymi propozycjami SunRoof na piękny, komfortowy dom i ekologiczny carport, ale eksperci firmy podpowiedzą również, jak najlepiej wykorzystać najnowszą technologię solarną do efektywnego zarządzania energią.  

Zapraszamy pasjonatów doskonałego designu i zrównoważonej architektury na stoisko G-2, hala G.  

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz odwiedź www.sunroof.pl

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.