Projekt-bez-tytulu-2.png

FoxESS na targach Enex!

27 października 2021
FoxESS Polska należy do globalnego producenta falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, światowego potentata z listy Global Fortune 500 - firmy Tsingshan Group z ogromnym zapleczem kapitałowym, produkcyjnym oraz R&D.

W Polsce gigant działa za pośrednictwem firmy FoxESS Polska, która dostarcza nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, z pełnym zapleczem szkoleniowym i wsparciem technicznym. W ślad za postępem technologicznym i potrzebami rynku FoxESS oferuje szeroki wybór także innych nowoczesnych rozwiązań takich jak m.in. systemy bateryjne czy przeciwpożarowe wyłączniki prądu klasy premium z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. O potencjale firmy świadczy także nawiązana współpraca z najlepszymi graczami rynku w branży w Polsce takimi jak np. KENO, Eco System, Menlo, OEM Energy czy Sunprofi, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W portfolio tych partnerów znajdują się tylko i wyłącznie produkty renomowanych i sprawdzonych marek.

Misją FoxESS jest odpowiadać na potrzeby klientów i instalatorów fotowoltaiki. Korzystając z 10-letniego doświadczenia w branży FoxESS proponuje solidne, sprawdzone jakościowo urządzenia, proste w montażu, gwarantujące bezpieczeństwo na lata dzięki m.in. najdłuższej gwarancji i polskiemu wsparciu technicznemu, a także pionierskiemu podejściu do instalatorów i uruchomionym programom motywacyjnym. To podejście zapewniło ogromną popularność urządzeń FoxESS i silną pozycję lidera na rynku w kilka miesięcy. Jednym z celów spółki jest zapewnienie ciągłości dostaw dla swoich klientów. Aby temu sprostać, FoxESS zabezpieczyło komponenty kontraktując dostawę na rynek polski 1,2 GW falowników fotowoltaicznych do końca 2022 roku.

FoxESS nie poprzestaje jednak w rozwoju. Już niebawem w Polsce ukażą się NOWOŚCI produktowe FoxESS, a wśród nich:

FoxEss-falownik.png [63.57 KB]

 

Nowa seria falowników trójfazowych T
Znany już z wcześniejszych zapowiedzi nowy falownik serii T posiada najwyższe parametry pracy i funkcjonalności w standardzie, m.in. AFC czy 14A na jednym stringu. Premierowe wejście na polski rynek nowoczesnego falownika zaplanowano na listopad.

 

 

 

Nowa seria S mini FoxEss-mini.png [21.36 KB]

Kompaktowy falownik najnowszej generacji do zastosowań w mikroinstalacjach  2-3,6 kW. Posiada wszystko to, co potrzebne, przy jednocześnie niewielkim wymiarze i wadze, również z opcjonalną funkcją AFCI.

 

 

FoxEss.png [37.26 KB] All in One

Uniwersalny system magazynowania energii FoxESS, który stanie się ważnym ogniwem każdej domowej instalacji fotowoltaicznej.  
AIO zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, stopień ochrony IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www. System umożliwia także łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajnością o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW. Dzięki wysokonapięciowemu kontrolerowi ładowania można uzyskać 6 kW ciągłego ładowania i rozładowywania.

Urządzenie, które jest obecnie w fazie testów w Polsce, a niebawem zostanie udostępniony film ukazujący efekty testów. Z końcem roku urządzenie pojawi się na dostawach u autoryzowanych Partnerów FoxESS.

 

Energy Cube FoxEss-cube.png [22.37 KB]

Systemy bateryjne w nowej odsłonie. Nowy design stworzony z myślą o prostocie, a jednocześnie praktyczny, podążający za duchem nowoczesności i funkcjonalności.

 

Oddział firmy w Polsce: https://www.fox-ess.pro/

 

(MBr)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.