Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Projekt-bez-tytulu-2.png

FoxESS na targach Enex!

27 października 2021
FoxESS Polska należy do globalnego producenta falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, światowego potentata z listy Global Fortune 500 - firmy Tsingshan Group z ogromnym zapleczem kapitałowym, produkcyjnym oraz R&D.

W Polsce gigant działa za pośrednictwem firmy FoxESS Polska, która dostarcza nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, z pełnym zapleczem szkoleniowym i wsparciem technicznym. W ślad za postępem technologicznym i potrzebami rynku FoxESS oferuje szeroki wybór także innych nowoczesnych rozwiązań takich jak m.in. systemy bateryjne czy przeciwpożarowe wyłączniki prądu klasy premium z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. O potencjale firmy świadczy także nawiązana współpraca z najlepszymi graczami rynku w branży w Polsce takimi jak np. KENO, Eco System, Menlo, OEM Energy czy Sunprofi, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W portfolio tych partnerów znajdują się tylko i wyłącznie produkty renomowanych i sprawdzonych marek.

Misją FoxESS jest odpowiadać na potrzeby klientów i instalatorów fotowoltaiki. Korzystając z 10-letniego doświadczenia w branży FoxESS proponuje solidne, sprawdzone jakościowo urządzenia, proste w montażu, gwarantujące bezpieczeństwo na lata dzięki m.in. najdłuższej gwarancji i polskiemu wsparciu technicznemu, a także pionierskiemu podejściu do instalatorów i uruchomionym programom motywacyjnym. To podejście zapewniło ogromną popularność urządzeń FoxESS i silną pozycję lidera na rynku w kilka miesięcy. Jednym z celów spółki jest zapewnienie ciągłości dostaw dla swoich klientów. Aby temu sprostać, FoxESS zabezpieczyło komponenty kontraktując dostawę na rynek polski 1,2 GW falowników fotowoltaicznych do końca 2022 roku.

FoxESS nie poprzestaje jednak w rozwoju. Już niebawem w Polsce ukażą się NOWOŚCI produktowe FoxESS, a wśród nich:

FoxEss-falownik.png [63.57 KB]

 

Nowa seria falowników trójfazowych T
Znany już z wcześniejszych zapowiedzi nowy falownik serii T posiada najwyższe parametry pracy i funkcjonalności w standardzie, m.in. AFC czy 14A na jednym stringu. Premierowe wejście na polski rynek nowoczesnego falownika zaplanowano na listopad.

 

 

 

Nowa seria S mini FoxEss-mini.png [21.36 KB]

Kompaktowy falownik najnowszej generacji do zastosowań w mikroinstalacjach  2-3,6 kW. Posiada wszystko to, co potrzebne, przy jednocześnie niewielkim wymiarze i wadze, również z opcjonalną funkcją AFCI.

 

 

FoxEss.png [37.26 KB] All in One

Uniwersalny system magazynowania energii FoxESS, który stanie się ważnym ogniwem każdej domowej instalacji fotowoltaicznej.  
AIO zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, stopień ochrony IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www. System umożliwia także łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajnością o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW. Dzięki wysokonapięciowemu kontrolerowi ładowania można uzyskać 6 kW ciągłego ładowania i rozładowywania.

Urządzenie, które jest obecnie w fazie testów w Polsce, a niebawem zostanie udostępniony film ukazujący efekty testów. Z końcem roku urządzenie pojawi się na dostawach u autoryzowanych Partnerów FoxESS.

 

Energy Cube FoxEss-cube.png [22.37 KB]

Systemy bateryjne w nowej odsłonie. Nowy design stworzony z myślą o prostocie, a jednocześnie praktyczny, podążający za duchem nowoczesności i funkcjonalności.

 

Oddział firmy w Polsce: https://www.fox-ess.pro/

 

(MBr)

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.